Lego Technic Ağır Yük Çekici Kamyonu 42128 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
4.999,99 TL 3.629,99 TL
27%

Stokta Yok
Saat 14.00'e Kadar     200 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Mahsur kalmış araçları kurtarmak gerektiğinde, bu Lego Technic Ağır Yük Çekici Kamyonu, her işin üstesinden gelebilir. Bu güçlü kamyonu keyfini çıkararak yapın, sonra bütün güzel özelliklerini ve klasik tasarım detaylarını inceleyin. Gerçekçi pnömatik ve mekanik fonksiyonlarıyla bu model, klasik bir çekici kamyonun gücünü deneyimlemenin mükemmel yoludur.

Bu LEGO Technic Ağır Yük Çekici Kamyonu 42128 oyuncak yapım setiyle klasik çekici kamyonların mükemmel mühendisliğini keşfedin. Modeli keyifle yapın, sonra çok sayıda özelliğini ve fonksiyonunu keşfedin.

Bu model, tıpkı gerçek bir ağır yük çekici kamyonu gibi uzatılabilir kaldırma kolu, vinç kaldırma kolu ve uzatılabilir vinç kolu dahil pnömatik pompa fonksiyonlarına sahiptir.

Dönen ve çalışan vinç, destek ayakları, bom, ayrıca LEGO Technic’te ilk kez eşit dağılmayan yükler için ekstra lastikleri aşağı indiren dingil gibi tüm mekanik özelliklere göz atın!

Bu oyuncak kamyon seti, 11 yaş ve üzeri, mekanik oyuncakları seven çocuklar ve gençler için havalı bir hediyedir. Ayrıca mühendislikle ilgili bilgi edinirken çocukların ve yetişkinlerin birlikte keşfetmesi için de harika bir settir.

Bu vinçli çekici kamyon modelinin (vinç aşağıdayken) yüksekliği 22 cm, (bom aşağıdayken) uzunluğu 58 cm ve (destek ayakları kapalıyken) genişliği 14 cm’dir.

Tavanın üstündeki pimi döndürerek kamyonu çevirin. Pistonları hareket eden, 6 silindirli sıralı motoru görmek için kaputu açın.

Orijinal ızgara, hava filtreleri ve canlı renkler gibi klasik çekici kamyonların tasarım özelliklerine sahiptir.

LEGO Technic evreni, bir sonraki yapım aşamasına hazır LEGO hayranlarına yönelik gelişmiş yapım oyuncakları sunar.

Parça Sayısı: 2017

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor