Lego Marvel Shuri's Sunbird 76211 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
949,99 TL

Stokta Yok
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

LEGO Marvel Shuri'nin Güneş Kuşu’nun görünümü de çocuklar için oynaması da inanılmazdır. Bu uçağı 8 yaş ve üzeri bir Black Panther hayranının ellerine verin ve hayal gücünün uçuşa geçmesini izleyin!

 

Oynamak ve sergilemek için en iyisi; Bu etkileyici uçak, Marvel Studios Black Panther: Wakanda Forever’da Shuri’nin kullandığı şahane uçan makine Güneş Kuşu’nun aslına uygun bir modelidir. Bu çok yönlü ve güçlü görünen Süper Kahraman ekipmanının bilyeli mafsallı 2 büyük motorunu çocuklar çeşitli açılarda eğebilir ve döndürebilir.

 

Menteşeler, kanatların ileri ve geri katlanabilmesini sağlar. Arkasında Shuri'nin yumruk silahları için saklama yeri bulunur ve önüne 2 mermi atıcısı takılıdır. Sette havalı silahları ve aksesuarlarıyla Shuri, Ironheart MK1, Nakia ve Attuma olmak üzere 4 mini figür bulunur.

 

Marvel Studios Black Panther: Wakanda Forever’dan inanılmaz Güneş Kuşu uçağındaki Shuri’ye katılın. 2 dev motoru eğip döndürün ve Shuri’nin vatanı Wakanda ve ötesinde gökyüzüne süzülürken menteşeli kanatları ileri ya da geri katlayın. Attuma saldırırsa mermi atıcıları ateşleyin, sonra yüzükleriyle Nakia ve jet çantasıyla Ironheart MK1’in yanında savaşa gidin.

 

• Sonsuza kadar Wakanda! LEGO Marvel Shuri'nin Güneş Kuşu’nu bir Black Panther hayranının ellerine verin ve hayal gücünü Wakanda’ya ve ötesine taşıyın.

 

• Dört karakter; Shuri, Ironheart MK1, Nakia ve Attuma mini figürleri, ayrıca mızrak, savaş yüzükleri ve jet çanta içerir. İnşa edilebilen Güneş Kuşu, 2 mermi atıcısına, dönebilen motorlara ve katlanabilen kanatlara sahiptir.

 

• Kolayca aksiyona adapte edilir; Ayarlanabilen motorlar ve kanatlar, çocukların 4 karakter ve aksesuarlarla farklı oyun senaryoları için uçağı yeniden düzenlemesine olanak tanır.

 

• Marvel hayranları için hediye; 8 yaş ve üzeri küçük Süper Kahramanlar için doğum günü veya yılbaşı hediyesi.

 

• Gökyüzünde maceralar; Güneş Kuşu uçağının yüksekliği 7 cm, uzunluğu 27 cm, genişliği 26 cm’dir ve diğer LEGO Marvel yapım oyuncaklarıyla kolayca birleştirilebilir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor