My Little Pony Işıklı ve Sesli Izzy Moonbow F3870 | My Little Pony | Karakterler | Toolstoy
939,99 TL 669,99 TL
29%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Dizginkoru'dan bir Unicorn olan Izzy Moonbow ile Bir İz Bırak! Izzy el işlerini, bir şeyler yaratmayı ve göz kamaştırmayı seven enerjik bir iyimserdir. ""My Little Pony: Yeni Bir Nesil"" filminde ve ""My Little Pony: Bir İz Bırak / Make Your Mark"" çizgi dizisinde özel Unicorn sihrini arkadaşlarının ışıltısını görmek için kullanıyor. Göz Kamaştırıcı Izzy Moonbow, bir yanında kalp düğme şeklinde Sihirli İşareti olan karakterden esinlenen 20 cm boyunda bir figürdür. Figür; uzun, yumuşak ve kendine has tarzda bukleleri olan mavi saçlara sahip. Çocukların onu istedikleri gibi süsleyebilmesi için kutuya tarak ve bilezik aksesuarları dâhil. Ayrıca Izzy; ses çıkarıyor, ışıkları yanıyor ve müzik çalıyor! Çocuklara, ışıltılarının rengini göstermek için ışıklarını yakıyor ve çevresinrekileri eğlendirmek için ""Fit Right In"" şarkısını çalıyor. My Little Pony'nin yeni ve eski hayranları, My Little Pony filminden ve dizisinden ilham alan oyuncaklarla maceralara atıldıklarını hayal edebilecek. 5 yaş ve üstü çocuklar için harika bir hediye seçeneği.

IZZY MOONBOW İLE TANIŞIN: Dizginkoru'dan mor renkli bir Unicorn olan Izzy'nin figürü, My Little Pony: Yeni Bir Nesil filmi ve My Little Pony: Bir İz Bırak çizgi dizisindeki karakterden ilham alıyor.

IZZY ÇOCUKLARIN IŞILTISINI ORTAYA ÇIKARIYOR: Figürün Sevimli İşareti'ne bir kez bastırarak ışıklarını açın! Üzerindeki Sevimli İşaret, çocukların ışıltısı rengindedir. Kutuya dâhil tabloya bakarak renklerin anlamlarını öğrenin.

MY LITTLE PONY FİLMİNDEN İLHAM ALINAN MÜZİKLER: Figürün Sevimli İşareti'ne iki kez bastırarak dans partisi moduna geçin! Izzy, çok sevdiği ""Fit Right In"" şarkısının bir bölümünü söylüyor.

IŞIKLAR, SESLER VE AKSESUARLAR: 20'den fazla tepkiye ve ışıklı Sevimli İşaret'e sahip oyuncağın kutusuna, Pony'lerin takabileceği 6 arkadaşlık bileziği ve tarak aksesuarı da dâhil.

ÇOCUKLAR İÇİN HEDİYE: 20 cm boyundaki bu müzikli oyuncak uzun ve taranabilir saçlara sahip. 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediye seçeneği.

İçindekiler: figür, tarak, 6 bilezik aksesuarı, kullanım kılavuzu.

Yaş Aralığı: 5 yaş ve üzeri

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor