Silverlit Curli Girls Bebek Asorti SIL/82082 | Karakterler | Toolstoy
443,99 TL

Stokta Yok
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Birbirinden yaratıcı harika saç stilleri oluşturmak istiyor musun? O zaman Curli Girls'ler seni bekliyor!

Magicurl özellikli saçlara istediğin şekli vermek çok kolay. Sıradışı şekiller yaratmak için sıkı bukleler oluştur, kıvırcıklaştır, istersen uzat.

Aksesuarlar ekleyerek yaratıcılığını göster! Saçları çek, tut ve yavaşça serbest bırak! Kıvırcıklaştığını görünce şaşıracaksın. Unutma, ne kadar uzun çekersen o kadar kıvırcık olur.

Yeni tasarım yapmak istediğinde ise, saçları ılık bir suya daldırman ve beklemen yeterli. Saçlar sihirli bir şekilde doğal tarzına dönecek. Bu sonsuz döngü içerisinde istediğin kadar saç stili tasarlayabilirsin.

Yaratıcı ol ve benzersiz tasarımlara imza at. Bukleleri mükemmelleştirmek için saç maşasını kullanabilirsin.

Curli Girls bebeğinin saçına ve sevimli hayvanına tokayla birlikte biraz boncuk eklemek hiç fena olmaz. Araştır ve farklı saç stillerini inceleyerek uygula veya kendi yorumu kat. Kendini geliştirmen için Curli Girls'ler seni bekliyor.

Sıradışı saçlar ve süper kıyafetleriyle Curli Girls'lerin saçlarında kendi sihrini yaratmaya hazır ol.

Kutu içerisinde: 1 Adet Curli Girl, 1 Adet Saç Maşası, 9 Adet Boncuk, 1 Adet Sıcaklık Gösterge Kartı, 1 Adet Saç Tokası, 1 Adet Stand ve 1 Adet Kullanım Kılavuzu yer almaktadır.

Serinin; Birthday Girl, Dance Party, Ballerina ve Pop Star karakter bebekleri olmak üzere 4 farklı modeli bulunmaktadır.

 

Paket Ölçüsü: 10 x 6 x 26 cm.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor