Barbie Deniz Biyoloğu Oyun Seti HMH26 | Barbie | Karakterler | Toolstoy
1.199,99 TL 516,99 TL
57%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Çocuklar parçaları, açılıp kapanabilen laboratuvar kutusunda saklayabilir ve kutuyu setten çıkan çıkartma sayfasıyla süsleyebilir. Şnorkel, deniz altı canlıları (mesela bir yunus!) ve laboratuvar ekipmanıyla Barbie bebek, çocukları su altında maceraya çıkarıyor. Bu set 3 yaş ve üzeri çocukların hayallerini ve hayal dünyalarını geliştirmek için ideal bir settir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Çocuklar Barbie bebeklerine şnorkel, maske ve paletini giydirip su altını keşfetmeye başlayabilir. Yunus gibi renkli deniz altı canlıları ve bilimsel ekipmanlarla çocukların hayal dünyası istedikleri kadar derine dalabilir. Parçaları, gerçekten açılıp kapanabilen taşınabilir laboratuvarın içinde saklayıp istediğiniz yerde oyun oynayabilirsiniz.

1 Barbie bebek, depolama alanı olan 1 taşınabilir bilim laboratuvarı, 1 yüzme yeleği, 1 şnorkel ve bir çift palet, 1 yunus, 1 balık, 1 deniz yıldızı, 1 mercan, 1 deniz kabuğu, 1 akvaryum, 1 ağ, 1 mikroskop, 1 not panosu, 1 fotoğraf makinesi ve 1 çıkartma sayfası dahildir.

 

Ürün ölçüsü: 22 x 3 x 7 cm

Kutu ölçüsü: 32 x 6,5 x 20 cm

Ağırlık: 0,446 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor