Barbie'nin Rüya Botu HJV37 | Barbie | Karakterler | Toolstoy
3.649,99 TL 1.580,00 TL
57%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

20'den fazla parçası ve havuz ile kaydırak gibi altı farklı oyun alanı bulunan Barbie'nin Rüya Botu oyun setiyle okyanusta eğlence sizi bekliyor. Barbie bebek, 90 cm genişliğinde ve 30 cm uzunluğundaki devasa teknede güneşin tadını arkadaşlarıyla birlikte çıkarabilir. Bebek dahil değildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.         

 

Barbie'nin Rüya Botu ile dalgalara karşı bir yolculuğa çıkın. Bu oyun setinde havuz, kaydırak, iki farklı dönüşüm ve daha birçok özel ayrıntı yer alır.  Barbie bebek üst güverteye çıkarak tekneyi sürebilir, güneşlenebilir ve kaydıraktan kayabilir. Çocuklar, daha kolay bir oyun deneyimi için üst güverteyi çıkartabilir. Bebek dahil değildir.      

 

Banyo, güneşlenme alanı, havuz ve kaydırak, yatak odası, mutfak ve oturma odası olmak üzere altı oyun alanı bulunur. Oturma odasını ve mutfağı, saniyeler içinde yatak odasına ve banyoya dönüştürün. Barbie'nin Rüya Botu'na 20'den fazla parça dahildir. Sette palet ve şnorkel gibi su temalı aksesuarların yanı sıra su altı kamerası, yiyecek, içecekler ve teyp gibi eğlenceli ayrıntılar da vardır.

 

Yavru köpek ve yunus, Barbie bebeğe açık deniz maceralarında eşlik eder. Muhteşem Barbie'nin Rüya Botu ile denize açılın. 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

 

Ürün ölçüsü: 41 x 24,5 x 111 cm

 

Kutu ölçüsü: 32,7 x 56,2 x 17,4 cm

 

Ağırlık: 2,336 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor