Disney Karlar Ülkesi Elsa ve Anna Mini Bebekler HLW97 | Karakterler | Toolstoy
349,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Popüler Disney filmlerden ilham alan, hareket eden eklemlere sahip mini boyutlardaki bu Disney Karlar Ülkesi bebekleriyle tanışın!

 

Bu bükülebilir küçük bebeklerin hepsi, çıkarılabilir yumuşak etek ve cübbeden oluşan kendi klasik görünümündedir. Hayranlar bebekleri koleksiyonlarına ekleyip Arendelle ve ötesinde büyülü maceralar hayal edebilir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bebekler tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.        

 

Bu bebekler filmlerindeki çok sevilen animasyon karakterlerinden ilham alıyor. Bu küçük bebeklerin hepsi, çıkarılabilir yumuşak cübbe ve kumaş etekten oluşan kendi klasik görünümündedir.  Hem oyun oynamak hem de sergilemek için bebekler kol, bacak ve boyun bölgelerinden bükülebilir.

 

Bu bebekler, en sevdikleri Disney Karlar Ülkesi sahnelerini canlandırmak veya kendi heyecan verici maceralarını yaratmak isteyen çocuklar için ideal bir hediyedir.

 

Hayranlar tüm Disney Karlar Ülkesi küçük bebeklerini ve oyun setlerini koleksiyonlarına ekleyip Arendelle ve ötesinde yeni maceralar hayal edebilir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Çıkarılabilir kıyafetleri olan 1 küçük bebek dahildir.

 

Ürün ölçüsü: 9 x 4 x 3 cm

 

Kutu ölçüsü: 16,5 x 8,2 x 4 cm

 

Ağırlık: 0,075 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor