Disney Prenses Deniz Kızına Dönüşebilen Ariel HMG49 | Karakterler | Toolstoy
849,99 TL 642,99 TL
24%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Disney filmi Küçük Deniz Kızı'ndan ilham alan bu özgür ruhlu Ariel bebek, deniz altında yaşar ama insanların dünyasında yaşamak için can atar.

Ariel bebeğin iki klasik görünümü vardır: deniz altı dünyası için deniz kabuğu şeklinde bir üst ile deniz kızı kuyruğu ve dalgaların üzerindeki dünya için ışıltılı pembe bir elbise. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Disney'nin çok sevilen Küçük Deniz Kızı animasyon karakterinden ilham alan bu Ariel bebek, deniz altında ve dalgaların ötesinde yaşayacağı maceralara hazır! Hayranlar Ariel bebeğin sihirli dönüşümünü iki ışıltılı kıyafetle yeniden canlandırabilir: deniz kabuğu şeklinde bir üst ve yumuşak bir deniz kızı kuyruğu ya da pembe bir elbise ve aksesuarlar.     

Ariel bebek sınırsız sayıda oyun için taranabilir uzun saçlara sahiptir. Sette her sahneye uygun 3 aksesuar bulunur: denizyıldızı saç tokası, altın renginde taç ve pembe ayakkabılar. Bu bebek, Ariel'le en sevdikleri film sahnelerini canlandırmak veya kendi deniz ve kara hikayelerini yaratmak isteyen çocuklar için ideal bir hediyedir.       

Hayranlar, en iyi maceraları yaşamak için tüm Disney prensesi moda bebeklerini ve aksesuarlarını koleksiyonlarına ekleyebilir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. 1 bebek, 2 kıyafet ve 3 aksesuar dahildir.

Ürün ölçüsü: 20 x 10 x 5 cm

Kutu ölçüsü: 32,3 x 20,3 x 6,9 cm

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor