Jurassic World Hareketli Dinozor Figürleri HLN63 | Karakterler | Toolstoy
499,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Jurassic World Dominion'dan esinlenilerek tasarlanan Jurassic World Hareketli Dinozor Figürleri tek hamleyle saldırma özelliğine, hareketli eklemlere, gerçekçi bir şekle ve süslemelere sahiptir.

 

Artırılmış gerçeklikle dinozorun CANLANMASINI sağlayın. Artırılmış gerçeklik deneyimlerini ve oyunlarını keşfetmek için uyumlu bir akıllı cihazla (Android veya iOS; dahil değildir) gizli İzleme Kodunu ücretsiz  Jurassic World Facts uygulamasında tarayın. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.         

 

Jurassic World Dominion'dan ilham alarak tasarlanan Jurassic World Hareketli Dinozor Figürleri heyecan dolu anlara ve maceralara hazır olun. Her bir dinozor, türüne özel tek bir hamleyle saldırma özelliğine sahiptir.

 

Hareketli eklemlerin yanı sıra gerçekçi bir şekle ve süslemelere sahip olan bu özgün oyuncak figürler yaklaşık 18 cm uzunluğunda ve 8 cm boyundadır. Dijital oyun ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK aktivitelerini ve oyunlarını keşfetmek için uyumlu bir akıllı cihazla (dahil değildir) dinozorun gizli İzleme Kodunu ücretsiz Jurassic World Facts uygulamasında tarayın.

 

Daha eğlenceli Çocuklar macera dolu heyecan verici oyunlarda termal modu ve röntgen modunu keşfedebilir, farklı habitatlardaki dinozorları kovalayıp yakalayabilir ve dinozorları doğru habitatlarına götürebilir. 4 yaş ve üzerindeki tüm dinozor severler ve özellikle Jurassic World hayranları için harika bir hediyedir. ???

 

Ürün ölçüsü: 9,1 x 5 x 19 cm

 

Kutu ölçüsü: 16,5 x 20,3 x 5,7 cm

 

Ağırlık: 0,12 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor