Barbie Chelsea'nin Limonata Standı HNY60 | Barbie | Karakterler | Toolstoy
699,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Limonata standı oyun setinde Chelsea™ bebek ve köpeğiyle serin kalın! Çocuklar, sıcak bir günde genç girişimcinin serinletici limonata satmasına yardımcı olabilir; renkli bir stand ve sürahi ve tüm işlemin oynanabileceği bir kasa gibi 10 hikaye anlatma parçası vardır. Chelsea™ küçük bebek, çıkarılabilir etek ve ayakkabılarıyla limonata temalı sevimli görünümüyle çalışmaya hazır. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

 

Çocuklar Barbie® Chelsea™ Limonata Standı ile eğlenceli yaz hikayeleri oynayabilir - bu oyun seti küçük bir oyuncak bebek, köpek yavrusu, stand ve temalı aksesuarlarla birlikte gelir!

Çocuklar Chelsea™ bebeğin sürahide limonata hazırlamasına, bardaklara servis etmesine ve kasada indirimi başlatmasına yardım edebilir!

Atıştırmalıklar ve 2 tabure, müşterileri bir süre oturup kalmaya davet ediyor!

Chelsea™ bebek, limonları kutlayan kıyafeti, çıkarılabilir eteği ve sarı ayakkabılarıyla güneşin altında tatlı bir eğlenceye hazır!

Eğlenceli renkler ve birçok parçayla tasarlanan bu oyun seti, özellikle limonatayı veya patron olmayı seven 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir!

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor