Paw Patrol Rescue Knights Oyun Seti 6063149 | Karakterler | Toolstoy
599,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Ortaçağ şövalyelik zamanlarına geri dönerken, Paw Patrol ekibinden cesur köpek yavruları ekibine katılın!

 

Bir TV dizisindeki gibi muhteşem ortaçağ kurtarma operasyonları yaratmak için hayal gücünüzü kullanın. Bir köpek figürü ve sadık ejderha dostu içeren bu set ile eğlene seni bekliyor!

 

Paw Patrol, Orta Çağ'a taşınıyor!

 

Cesur Şövalyelerin zırhını giymiş sevgili PAW Patrol yavrusu harekete hazır. Sırt çantasındaki aletleri dönüştürmek ve açmak için rozete basın! Ardından, köpeği ejderhanın sırtına bağlayın ve ejderhanın parlak yarı saydam kanatlarının çırpınmaya başlaması için kuyruğundaki düğmeye basın.

 

Cesur Şövalyeler serisindeki tüm köpek yavrularını toplayın ve kendi kurtarma görevlerinizi oluşturmak için hayal gücünüzü kullanın.

 

Paw Patrol Rescue Knights Oyun Seti, çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar ve hayal güçlerini geliştirir. Yaratıcılıklarını ve oyun kurma becerilerini artırır. Sosyalleşmelerine yardımcı olur.

Paw Patrol Rescue Knights Oyun Seti’nin; Zuma And Dragon Ruby, Rubble And Dragon Blizzie, Skye And Dragon Scorch, Marshall And Dragon Jade, Chase And Dragon Draco, Rocky And Dragon Flame olmak üzere 6 farklı modeli bulunmaktadır.

Set içerisinde, 1 adet Paw Patrol kahramanı ve 1 adet ejderha figürü yer almaktadır.

Kutu ölçüsü: 24 x 6 x 19 cm

Ağırlık: 0,207 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor