Paw Patrol Yüzme Arkadaşı Chase 6067007 | Karakterler | Toolstoy
549,99 TL

Stokta Yok
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Çocuklar için Swimways Floatin' Figure Chase Oyuncağı ile Gabby heykelcikinizin bir daha havuzun dibinde kaybolmasına izin vermeyin! Chase'in bu keyifli oyuncağı, yüzme havuzunda, kumsalda veya gölde su sıçratıp oynarken yanınızda yüzmek için mükemmel bir arkadaştır.

Kendi kendine yüzecek şekilde tasarlanan bu Chase figürü, dalgalı sularda devrilse bile her zaman dik duracak ve siz eğlenirken peşinden koşmanıza gerek kalmayacak. Uygun boyutu, taşımayı kolaylaştırır ve onu havuz partisi hediyeleri, havuz partisi malzemeleri ve seyahat için mükemmel bir seçim haline getirir. Bu oyuncakla, saatlerce açık hava keyfi sağlayarak sonsuz bilardo oyunları oynayabilirsiniz.

Bu yüzme oyuncakları yalnızca havuzla sınırlı değildir; aynı zamanda plaj gezileri, göl maceraları ve hatta karada veya odanızda yaratıcı rol yapma oyunları için de mükemmeldir. Chase's Floatin' Figures, çocuklar için harika koleksiyonluk oyuncaklardır. Hepsini toplayın ve heyecan verici maceralarda Joker ve arkadaşlarına katılın veya arkadaşlarınızla havuz partisi oyunları düzenleyin.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor