Minecraft Figürler İkili Paket GTT53 | Karakterler | Toolstoy
1.199,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Her bir aksiyon figürü, video oyununun pikselli özgün tasarımına sahiptir. Minecraft tasarımcıları tarafından özel olarak seçilip oluşturulan setler koleksiyon oluşturmayı eğlenceli hale getirir. İkonik karakterler, hareketli eklemleri sayesinde aksiyon pozlarını sergileyebilir. Tüm figürlere sahip olmak isteyecek Minecraft hayranları için harika bir hediyedir.

 

Bu serideki her biri 8 cm ölçekli Minecraft figürleri, küçük boyutları sayesinde kolayca koleksiyona eklenebilir. Figürler, uyumlu bir aksesuarla birlikte sunulur.

 

Minecraft hayranları, hareketli eklemlere sahip figürlere hem aksiyon hem de hikaye anlatma oyunları için farklı pozlar verdirebilir. Karakterlerin tasarım ve karakter ayrıntıları Minecraft'ın benzersiz, pikselli dünyasıyla aynıdır. Bu nedenle seri, koleksiyonlar için idealdir.

 

Keşif, yaratıcılık ve hayatta kalma oyunlarını seven çocuklar için Minecraft tarzı, aksiyon dolu bir macera. 6 yaş ve üzerinde olan, video oyunu oynayan ve maceraya bayılan serinin hayranları için harika bir hediyedir. ? ???

 

Kutu ölçüsü: 19 x 25,4 x 5 cm

 

Ağırlık: 0,330 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor