Cool Maker Shimmer Me Body Art 6061176 | Oyun Setleri | Toolstoy
1.619,99 TL 1.298,99 TL
20%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Shimmer Me Vücut Sanatı Seti ile parla!

Bu hepsi bir arada kit, kendi geçici vücut dövmelerinizi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip! Şekillendirmek ve kişiselleştirmek için kullanabileceğin folyolar, simler, parıltılı fırça ve rengarenk taşlar da setle birlikte geliyor!

Birbirinden güzel tasarımlar oluşturup uygulamanda yardımcı olacak rulo aparat, bütün işleri kolaylaştırıyor! Silindire bir folyo kartuşu yerleştir ve vücut sanatını ortaya çıkarmak için çıkartmanın üzerine doğru yuvarla!

Tasarımlar vücutta yaklaşık 24 saat durmaktadır. Geçicidir ve cilde zarar vermemektedir.

Bu set ile 180 tane son moda çift taraflı çıkartma tasarımı arasından seçim yap ve vücut sanatını kendi tarzınla şekillendir! Tasarımları ve folyoyu karıştırıp eşleştir. Çarpıcı bir sonuç için tasarımını renkli taşlar ve pırıltılar ile süslemeyi unutma!

Çocukların, ince motor gelişimlerini destekler. El becerilerini, yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini artırır. Estetik anlayışlarını olumlu anlamda etkiler. Farklı materyalleri, dokuları ve renkleri keşfetmelerini sağlar.

Setin içerisinde; 1 adet rulo silindir, 4 adet folyo kartuşu, 4 adet çift taraflı çıkartma sayfası, 2 adet sim kabı, 1 adet mücevher sayfası, 1 adet sim fırçası ve 1 adet kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 28 x 6 x 28 cm.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor