Cool Maker Popstyle Bileklik Yapım Seti Cool Maker Popstyle Bileklik Yapım Seti 6067289 | Oyun Setleri | Toolstoy
1.949,99 TL 1.499,99 TL
23%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Cool Maker Popstyle Bileklik Yapım Seti ile kendi bilekliklerini kendin yap!

Kızlar bu sete bayılacak! Cool Maker Popstyle Bileklik Yapım Seti ile kızlar hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de eğlenceli dakikalar geçirecekler. Bu takı setini kullanarak 10 taneye kadar bileklik oluşturabilirsiniz. Birçok farklı stildeki boncukları birbiriyle eşleştirebilir, onları değiştirebilir ve kıyafetinize veya zevkinize uygun bileklikler oluşturabilirsiniz. Kesilecek bir ip, toka, parça vs. gerekmez. Sonsuz sayıda tasarım için boncukları takıp çıkarmanız yeterli!

Bu bileklik setinin kullanımı oldukça kolay! Önce setle birlikte gelen iplerden birini seçip onu bileklik yapma aparatına yerleştirmelisiniz. Sonra renkli, şık ve harf çıkartmalı yaklaşık 170 adet boncuğunuzdan kendi zevkinize uygun olanları belirleyip onları seçtiğiniz ipe takmalısınız. Bir bileklik haline getirmek için bileklik yapma aparatının üzerindeki pembe butona basmalısınız. Butona bastığınızda ip ile boncuklar birleşecek ve çok şık bir bileklik ortaya çıkacak.

 

Cool Maker Popstyle Bileklik Yapım Seti, hayal gücü ve yaratıcılığına katkı sağlarken çocukların el becerilerinin gelişmesine yardımcı olur.

 

Kutu içerisinde; 1 adet saklama bölmeli bileklik yapma aparatı, 170 adet boncuk ve 22 adet elastik ip bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 30,4 x 28,2 x 8,8 cm

Ağırlık: 0,540 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor