Lego Duplo Disney Mickey and Friends Kamp Macerası 10997 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
1.698,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

LEGO DUPLO Disney Mickey and Friends Kamp Macerası setiyle oyun saatlerini, eğlenceli öğrenmeyle birleştirin. Yaratıcı aktivitelerle dolu bu eğlenceli yapım oyuncağı, aksiyon dolu bir kamp gezisinde Disney Daisy Duck ve yeğenlerine katılan 2 yaş ve üzeri küçük çocukların dayanıklılığı ve takım çalışmasını öğrenmelerine yardımcı olur.

Küçük çocuklar, sürülebilen bir karavanda Daisy Duck, Huey, Dewey ve Louie ile açık havada bir maceraya çıkar. Bir hazine haritası bulurlar ve nehirde kanoya biner, suya bir kaya düşürme tehlikesi olan sallantılı köprüden geçerler. İnşa edilebilen oyuncak şelalenin arkasında hazineyi bulduktan sonra kamp ateşi yakar ve çadırda uykuya dalarlar.

Bu eğitici yapım oyuncağını inşa ederken küçük çocukların küçük kas becerileri gelişir. Aile senaryolarını canlandırmak, çocuklara empati, kendini ifade ve iş birliğini öğretirken, anne babalar da aksiyon dolu oyuna katılarak gelişimsel aşamaları paylaşabilir.

Küçük çocuğunuzla açık havada heyecan verici bir maceraya hazırlanın. Okul öncesi yaştaki çocuklar, bir kamp tatilinde Disney Daisy Duck ve yeğenlerine katılabilir. Ekip halinde çalışarak birlikte hazine haritasını takip ederler, bir nehirden geçip gizli elmasları bulurlar. Başarılı bir görevden sonra ailece kamp ateşi yakıp, şirin çadırlarında uykuya dalarlar.

Açık hava macerası yapım oyuncağı, becerileri geliştirir – 2 yaş ve üzeri çocuklar, bu Disney temalı Kamp Macerası (10997) setini inşa ederken, öğrenirken ve oynarken kendini ifade ve küçük kas becerileri gelişir

• Bir sürü tanıdık yüz – Bir kano, sürülebilen karavan, kumaş çadır ve 4 LEGO DUPLO figürü içerir: Disney Daisy Duck ve yeğenleri Huey, Dewey ve Louie

• Yaratıcı aktivitelerle dolu, rol yapma faaliyeti yapım oyuncağı. Oyuncak karavanı sürmek, çadırı kurmak, hazine aramak veya asma köprünün altında kanoya binmek gibi çocukların hayal edebileceği bir sürü şey var

• Hayal gücünü geliştiren yapım oyuncakları. Hazine haritası, Küçük Dağsıçanları Rehberi ve kamp ateşi, yaratıcı hikaye anlatımını teşvik edecek parçalardan sadece birkaçıdır.

2 yaş ve üzeri küçük çocuklara takım çalışmasını, cesareti ve dayanıklılığı öğreten bu eğitici yapım oyuncağını hediye ederek küçük bir Disney hayranını mutlu edin

İnşa edilebilen köprünün yüksekliği 14 cm, genişliği 23 cm ve derinliği 7 cm’dir, karavanın yüksekliği 9 cm, uzunluğu 14 cm ve genişliği 7 cm’dir.

 

Parça sayısı: 37

Kutu ölçüsü: 38,2 x 26,2 x 9,4 cm

Ağırlık: 0,664 kg

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor