Lego Nınjago Nya'nın Ejderha Gücü Spinjitzu Drifti LSL71778 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
249,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Nya’nın Ejderha Gücü Spinjitzu Drifti aksiyon oyuncağıyla 6 yaş ve üzeri Ninja hayranları, kahramanlarına antrenman yaptırabilir ve ejderha gücüyle çalışan becerilerini geliştirmesine yardımcı olabilir. Topaç oyuncağı oyun seti, çocuklara kendi başlarına ya da arkadaşlarıyla birlikte bu engelli su parkurunda Nya’ya antrenman yaptırırken saatlerce eğlenceli oyunlar sunar.

 

Bir Ninja’nın Spinjitzu becerilerini geliştirmesine yardım edin. Çocuklar Ejderha Gücü Nya’yı 3 özel ejderha gücü parçasıyla donanmış topaca yerleştirip ileri iterek drift yapmasını izleyebilir. Görevi su engellerinden kaçmak, asalı İmperium Droidi’ni yenmek ve koleksiyonluk altın ejderha enerji küresini kâsesinden almaktır. 

LEGO hayranları için eğlenceli bir dijital deneyim: LEGO Builder uygulaması, kolay ve sezgisel yapım macerasında size ve çocuğunuza yol gösterir. Modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırın ve döndürün, setleri kaydedin ve ilerlemenizi takip edin.

 

Bu engelli parkurda Ninja becerilerini geliştirmek için Ejderha Gücü Nya’ya antrenman yaptırmaya hazırlanın! Topacın içine yerleştirin, üzerindeyken ileri itin ve drift yapmasını izleyin. Su engellerinden kaçması, asalı İmperium Droidi’ni devirmesi ve kâsenin içindeki değerli altın ejderha enerji küresini alması gerekiyor. Yeni NINJAGO dünyasını korumak için antrenman yapmaya devam edin!

 

• Dönen aksiyon oyuncağı: 6 yaş ve üzeri Ninja hayranları, bu LEGO NINJAGO Nya’nın Ejderha Gücü Spinjitzu Drifti aksiyon oyuncağı ile Ejderha Gücü Nya’ya bir engelli su parkurundan geçme antrenmanı yaptırabilir.

 

• 1 mini figür: Oyun setinde bir Ejderha Gücü Nya mini figürü, ayrıca vurulduğunda takla atabilen bir İmperium Droidi figürü bulunur

 

• Topaç oyuncağı: Çocuklar, Ejderha Gücü Nya’yı 3 özel mavi ejderha parçasıyla donanmış topacın içine yerleştirip üzerine basarak dönmesini ve drift yapmasını izleyebilir

 

• Ninja ödülü: Bu dayanıklı oyun setinde ayrıca bir kâse içinde Ejderha Gücü Nya’nın kazanması gereken koleksiyonluk altın ejderha enerji küresi ve 2 su engeli bulunur.

 

• Seti tamamlayın: Diğer 2 NINJAGO aksiyon oyuncağına da göz atın: Kai'nin Ejderha Gücü Spinjitzu Saltosu (71777) ve Lloyd’un Ejderha Gücü Spinjitzu Dönüşü (71779).

 

• İnşa edin ve oynayın. Bu 57 parçalı oyun seti, 6 yaş ve üzeri çocuklara Ejderha Gücü Nya’yı eğitmeye başlamadan önce hızlı bir model yapma deneyimi sunar ve doğum günü hediyesi ya da günlük bir hediye olarak verilebilir.

 

• Taşınabilir: Yüksekliği 5 cm, uzunluğu 7 cm ve genişliği 9 cm olan bu topaç oyuncağı, bir arkadaşın evine oynamaya götürmek için mükemmel boyuttadır.

 

• Model yapmanın yeni bir yolu: LEGO Builder uygulaması, çocuklara sezgisel yapım yolculuğunda yol gösterir. Setleri kaydedebilir, ilerlemelerini takip edebilir ve modelleri yaparken 3 boyutlu olarak yakınlaştırabilir ve döndürebilirler.

 

Parça sayısı: 57

 

Kutu ölçüsü: 21 x 4,5 x 19,5 cm

 

Ağırlık: 0,090 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor