Hot Wheels Monster Trucks 1:24 Mega Wrex'in Çarpışma Kafesi HNC29 | Hot Wheels | Araçlar | Toolstoy
929,99 TL 809,99 TL
13%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Hot Wheels Monster Trucks 1:24 Mega Wrex'in Çarpışma Kafesi'ni açtığınızda karşınıza çıkan atlama rampaları, hedef bölgeleri ve özel büyük boy Mega-Wrex ile çılgın bir eğlencenin kapısını aralarsınız.

 

1:24 ölçekli Mega-Wrex aracı çarpma noktasından başlatıp fonu devirin ya da rampalardan birine koyup karşı tarafa gönderin. Üst üste koyup çarpabileceğiniz dört adet temalı aksesuar sete dahildir. Mega-Wrex aracının bulunduğu kafeste, başka oyuncakları da saklayabilirsiniz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

 

Hot Wheels Monster Trucks 1:24 Mega Wrex'in Çarpışma Kafesi çarpma ve çarpışma aksiyonlarıyla dolu oyunlara ilham verir. Oyun setinin kutusunu dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Birden çok atlayış yapılabilen çarpışma rampalarının oluşturduğu uyarı hissi oyunları daha da zevkli hale getirir.

 

Mega-Wrex aracını rampadan gönderip fonu devirin ya da akrobasi alanının karşısına geçip üst üste dizilmiş 4 adet aksesuarı yere serin. Kafeste büyük Mega-Wrex ile sete dahil olan aksesuarlar bulunur. Kafese oyuncak koyarak seyahatlerde kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

Havalı kafesin içindeki heyecan dolu oyunlara bayılacak 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

 

Kutu içerisinde; 1 adet Hot Wheels Monster Trucks Mega-Wrex ve 4 adet üst üste dizilip çarpabileceğiniz aksesuar içeren 1 adet Hot Wheels Monster Trucks 1:24 Mega Wrex'in Çarpışma Kafesi dahildir.

 

Ürün ölçüsü: 39 x 40 x 37,6 cm

 

Kutu ölçüsü: 32 x 15 x 15 cm

 

Ağırlık: 1,133 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor