Lego Gabby's Dollhouse Kekedi ile Pasta Eğlencesi 10785 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
369,99 TL 334,99 TL
9%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

 

Gabby’nin mutfağında yaratıcı pastalar… Çocuklar, aktivite dolu bir mutfakta Gabby ve Kekedi’ye katılabilir. Bir mikserin yanı sıra krem şanti, meyve ve çikolata gibi malzemeler, ayrıca bir şef kedi fırını var. Büyük çok katlı pastanın dönen en üst kısmını çocuklar şekilli kremalar, meyveler, çikolata ve 2 altın yıldızla süsleyebilir. Pasta kalıbı Başlangıç Yapım Parçası ile çocuklar kısa sürede yaratıcı yapımın coşkusunu keşfeder. O günkü oyunlar bittiğinde, tüm aksesuarlar bir dahaki sefere kadar büyük pastanın içinde saklanabilir. Kutuda renkli resimli, hikayeli bir rehberin yanı sıra LEGO Builder uygulamasında sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçları bulunur.

Ailece paylaşması eğlenceli! 4 setleri, ister deneyimli bir LEGO hayranı, ister LEGO yapım parçalarıyla ilk kez tanışıyor olsun, yetişkinlerin yapım eğlencesini küçüklerle paylaşmasının mükemmel bir yoludur.

Kapkek pişirmek için mutfakta Gabby ve Kekedi’ye katılın! Malzemeleri kasede karıştırın, sonra sevimli şef kedi fırınına koyun. Sonra lezzetli yiyeceklerle süslenecek dev bir pasta var. Kekedi, yükseklere yetişmek için merdivene çıkıyor. Bitirdiğinizde pastanın üst kısmını çevirerek pastacılık becerinizi beğeniyle izleyin!

 

• Gabby'nin Hayal Evi oyun seti; LEGO Kekedi ile Pasta Eğlencesi, 4 yaş ve üzeri çocuklar için yaratıcı mutfak eğlencesiyle doludur.

• Popüler karakterler: Bir Gabby minifigürü, Kekedi figürü, karıştırma kasesi, malzemeler ve daha fazlası, ayrıca süslemeleri ve dönen üst kısmı olan devasa bir kapkek içerir.

• Yaratıcı pasta yapımı; karıştıracak malzemeler, şef kedi fırını ve lezzetli yiyeceklerle süsleyecek dev bir pastayla çocuklar, Gabby’nin eğlence dolu mutfağında hayali hikayeleri canlandırmaya bayılacak.

• Çocuklar için eğlence dolu ödüller! Bir Başlangıç Yapım Parçası ve basit yapım adımlarıyla LEGO 4 setleri, çocukların gelişimsel becerilerini güçlendirir ve onları yaratıcı yapımla tanıştırır.

• Taşınabilir oyun; büyük kapkekin yüksekliği 6 cm, genişliği 6,5 cm, derinliği 6,5 cm’dir ve açılarak setin bütün aksesuarları içinde saklanabilir.

• Yapımı eğlenceli! Basılı resimli bir rehber, her yapım aşamasının amacını gösterir ve LEGO Builder uygulaması, çocukların modeli yaparken görselleştirebilmeleri için dijital yakınlaştırma ve döndürme araçları sunar

• Eğlenceyi genişletin. Geniş çeşitlilikte LEGO 4 setleri, çocukları en sevdikleri filmlerin, televizyon karakterlerinin ve sıradan kahramanların olduğu bir evrenle tanıştırır.

 

Parça sayısı: 58

Kutu ölçüsü: 15,7 x 4,5 x 14,1 kg

Ağırlık: 0,116 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor