Barbie Chelsea'nin Şeker Dükkanı Oyun Seti HRM07 | Barbie | Karakterler | Toolstoy
699,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Chelsea ve şeker dükkanı oyun seti ile tatlı zamanı!

 

Şeker dükkanı tezgahında bir kasa ve dönen lolipop standı bulunur. Lolipop standında satılan aksesuarlar arasında sevimli bir oyuncak ayıcık, 5 lolipop ve bebeğin eliyle tutabileceği 2 eğlenceli balon bulunur. Chelsea, pembe siperliği ve önlüğü ile şeker dükkanında çalışmaya hazır. Çocuklar, Barbie and Stacie to the Rescue adlı animasyon filminden en sevdikleri anları canlandırabilir.

 

Chelsea ve lolipop standı oyun seti ile şeker molası verin. Bu 10 parçalık oyun setinde dönen lolipop standı, lezzetli lolipoplar, sevimli bir oyuncak ayıcık ve bebeğin eliyle tutabileceği parti balonları bulunur. Chelsea, pembe siperliği ve elbisesiyle en tatlı şekercidir. 3 yaş ve üzeri çocuklar, Barbie and Stacie to the Rescue animasyon filminde olduğu gibi Chelsea'nin şekerci standında çalışmasına yardımcı olabilir.

 

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar onların sosyalleşmelerine katkı sağlar.

 

Kutu içerisinde; 1 bebek, 1 oyun seti ve 8 aksesuar bulunmaktadır.

 

Kutu ölçüsü: 24 x 20,5 x 7 cm

 

Ağırlık: 0,220 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor