Hot Wheels Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Oyun Seti HTN79 | Hot Wheels | Araçlar | Toolstoy
1.399,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Oyun Seti ile pist oyunlarında heyecan dozunu artırın!

 

Bu etkileşimli oyun setinde, çocukların tabela değiştirme, araç asansörü ve fırlatıcılar gibi etkileyici detayları harekete geçirmek için özel yuvalara takıp çıkarabileceği elektrikli araç şarj pompası bulunur. 10 adet 1:64 ölçekli aracın park edilebileceği set hem hayal dünyasını zenginleştirir hem de saklama seçeneği sunar. Çocuklar, Elektrikli Araç Şarj İstasyonu'nu diğer Hot Wheels setlerine ve pistlerine ekleyerek oluşturdukları benzersiz şehirde sonu gelmez maceralara atılabilir!

 

Hız kesmeyen oyunlar için Hot Wheels araçlarının şarjını Hot Wheels Elektrikli Araç Şarj İstasyonu'nda doldur. Setteki taklit elektrikli araç şarj kablosunun takılabildiği 4 istasyon; fırlatıcılar, araç asansörü ve çevrilen tabela gibi etkileyici özellikleri harekete geçirir. Setin tabanındaki diğer pist detayları, farklı oyun seçenekleriyle yeni hikayelere ilham verirken bağımsızlık duygusunu da güçlendirir!

 

Çocukların motor becerilerinin ve el-göz koordinasyonunun gelişmesin destekler. Hayal güçlerini zenginleştirirken arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar ve yapacakları yarışlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

 

Kutu içerisinde; Hot Wheels Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ve 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels araba bulunmaktadır.

 

Kutu ölçüsü: 25,5 x 9 x 35,5 cm

 

Ağırlık: 0,850 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor