Hot Wheels Monster Trucks Arena Mücadelesi Color Shifters Oyun Seti HPN73 | Hot Wheels | Araçlar | Toolstoy
2.099,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Monster Trucks Arena Mücadelesi oyun setiyle renk değiştiren aksiyon alevleniyor!

 

Çocuklar, bir tribünün arkasındaki alev duvarına nişan almadan önce, birlikte verilen Color Shifters HW 5-Alarm'ı çıkarılabilir bir teçhizatın buzlu soğuk su tankına sürerek ilk renk değişimini başlatır.

 

Hot Wheels Monster Trucks Arena Mücadelesi Pist Seti, heyecan verici renk değiştirme özellikleriyle harika bir duyusal oyun sunuyor!

 

Birlikte verilen Color Shifters HW 5-Alarm'ı bir rampadan yukarı ve ayrılabilir bir yarı teçhizatın buzlu soğuk su deposuna sürün. Renk değişimini başlatmak için rampaya ve tanka bastırırken hareket etmesinin ve sallanmasının gücünü hissedin.

 

Suyu boşaltmak için kamyonu platformun üzerine kaldırın, ardından fırlatıcıyı kullanarak 5-Alarm'ı alev duvarına gönderin.

 

Çarpma noktasına doğru bir şekilde vurun ve 5-Alarm dahil olan ezilebilir arabalarla dolu tribüne çarparak tüm araçları çok sıcak su tankına fırlatın ve başka bir renk değişimini başlatın

 

Tek başına oynamak veya hedeften daha uzağa taşıyarak mücadelenin zorluğunu artırmak için su deposu büyük donanımını ayırın.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor