Lego Duplo İlk Büyüyen Havucum 10981 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
359,99 TL 279,99 TL
22%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Küçük çocuklar, eğitici LEGO DUPLO İlk Büyüyen Havucum oyuncağıyla sağlıklı beslenmeyi ve bitkilerin nasıl büyüdüğünü öğrenirken çok eğlenecek.

Bu renkli set, havucun bakımını yaparken ve yapım parçalarını üst üste ekleyip büyütürken 18 ay ve üzeri çocukları, kendi kendine yeten yaşamla tanıştırmak için tasarlanmıştır. Bitkiye büyümesi için gereken şeyleri vermeleri için güneş ve yağmur bulutu parçalarıyla havanın kontrolünü okul öncesi yaştaki çocukların ellerine verin. Bitkinin büyümek için yardıma ihtiyacı olursa çocuklar sulama kabıyla onu sulayabilir. Havucun yüzündeki şaşkın ifadeye bakılırsa su soğuk olmalı!

Tüm LEGO DUPLO oyuncakları, yaratıcı oyunları teşvik etmek ve miniklerin erken becerilerini geliştirmek için eğlenceli hikayeler, canlı renkler, ilgi çekici karakterler ve çok sayıda detayla uzman bir şekilde tasarlanmıştır. Bu eğlenceli üst üste dizme oyun setiyle çocukların hayal güçlerini besleyin ve onlara sağlıklı yaşamı ve bitkilerin nasıl büyüdüğünü öğretin. Küçük çocuklar, havuçlarını eker ve doğru hava koşullarına maruz kaldığında ve sulama kabıyla suladıklarında nasıl büyüdüğünü izlerler. Büyük, canlı renkli yapım parçalarıyla bu oyuncak havuç tekrar tekrar kolayca yapılır, saatlerce beceri geliştiren üst üste dizme eğlencesi sunar.

LEGO DUPLO İlk Büyüyen Havucum oyuncağı, 18 ay ve üzeri küçük çocuklara sürdürülebilir yaşamı ve bitkilerin nasıl büyüdüğünü öğretirken, üst üste dizme becerilerini mükemmelleştirir. Bu kendi yiyeceğini yetiştirme oyuncak seti, yapraklı tepesi dahil 4 havuç dilimi parçası, ayrıca saksı, sulama kabı, güneş ve yağmur bulutu parçalarıyla birlikte gelir. Küçük çocuklar, yapım parçalarını üst üstedizerek, hava durumunu seçerek ve havucu sulama kabıyla sulayarak büyütür.

 

Bu uygulamalı seti, 18 ay ve üzeri küçük çocuklara her zaman bir ödül veya doğum günü hediyesi olarak verebilir, onları yiyecek yetiştirme ve sürdürülebilir yaşam konularıyla tanıştırabilirsiniz.

 

Tam dizildiğinde oyuncak havucun yüksekliği 22 cm, genişliği 8 cm, derinliği 8 cm’dir.

 

Meyve Sebze Traktörü Organik Manav ve Organik Bahçe oyuncaklarıyla miniğinizin organik yiyecek eğlencesini genişletin. Bu set kolay anlaşılır resimli talimatlar içerir, dijital LEGO Builder uygulamasında da LEGO yapımıyla yeni tanışanların harika bir başlangıç yapması için dijital bir versiyonu bulunur. LEGO DUPLO oyun setleri, anne babaları ve bakıcılarıyla modeller yapıp oynarken okul öncesi yaştaki çocukların ince motor ve kendini ifade becerilerini geliştirir.

 

Parça sayısı: 11

Kutu ölçüsü: 20,5 x 19 x 9 cm

Ağırlık: 0,283 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor