Lego Duplo İlk Organik Manav 10983 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
1.099,99 TL 799,99 TL
27%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

LEGO DUPLO İlk Organik Manav oyuncağıyla küçük çocukları alışveriş oyunuyla tanıştırın. Bu sevimli çiftçi manavı, çocukların yiyecekleri terazide tartarken, farklı değerlerdeki oyuncak paralarla ödeme yaparken ve yiyeceklerini güzel bir bez torba içinde eve götürürken gerçek dünyayı canlandırmalarına olanak tanır.

Çocuklar oyuncak turp, çilek, limon ve karpuzu üst üste dizerken dengeyi öğrenir. Tüm LEGO DUPLO setleri, kendini ifade becerisinigeliştirmek için tasarlanmıştır; bu oyunda her bir yiyecek, yaratıcı oyuna hayat vermek için farklı bir yüz ifadesine sahiptir! LEGO DUPLO oyuncakları, okul öncesi yaştaki çocuklara açık uçlu eğlence, kendini ifade etme ve eğlenerek öğrenme imkanları sağlar. Bu set, meyve ve sebze satan manavı veya müşteriyi canlandırırken küçük çocuklar ve yetişkinler arasında etkileşimli oyunu teşvik eder. DUPLO oyun setleri, anne-babaların ve küçük çocukların birlikte modeller inşa ederken ve oynarken değerli gelişimsel aşamaları paylaşmalarına olanak tanır.

Küçük çocuğunuzu, eğlenceli bir alışveriş oyunu için manava götürün. Bu renkli oyun setiyle çocuklar sağlıklı yiyecekleri seçebilir, terazide tartabilir ve torbaya koyup eve götürebilir. Oyundan keyif aldıkça kendilerini ifade etme becerilerini keşfedecek, denge becerilerini geliştirecek ve sayıları tanımaya başlayacaklar.

LEGO DUPLO İlk Organik Manav oyuncağıyla 18 ay ve üzeri küçük model severleri, eğlenceli alışveriş oyunuyla tanıştırın. Hepsi farklı yüz ifadelerine sahip bir oyuncak karpuz, limon, turp ve çilek içerir; ayrıca ürün tartıları, 3 madeni para ve bir bez torba bulunur. Küçük çocuklar yiyecekleri terazilerle tartar, oyuncak madeni paralarla ödeme yapar ve ardından aldıkları ürünleri bir bez torba içinde eve götürürler.

Küçük çocuklarıyla değerli gelişim aşamalarını paylaşmak isteyen anne-babalar, bu eğitici oyuncağı alışverişi seven çocuklara hediye edebilir.

 

Pazar tezgahının yüksekliği 20 cm, genişliği 15 cm ve derinliği 15 cm’dir. Terazinin yüksekliği 16 cm, genişliği 19 cm ve derinliği 6 cm’dir.

 

Büyüyen Havucum, Meyve Sebze Traktörü ve Organik Bahçe oyuncaklarıyla miniğinizin organik yiyecek eğlencesini genişletin. Bu set kolay anlaşılır resimli talimatlar içerir, dijital LEGO Builder uygulamasında da LEGO yapımıyla yeni tanışanların harika bir başlangıç yapması için dijital versiyonu bulunur. LEGO DUPLO seti, okul öncesi çocukların anne-babaları ve bakıcılarıyla oynarken ince motor becerileri geliştirmelerine ve bitkilerin nasıl yetiştiğini öğrenmelerine yardımcı olur.

 

Parça sayısı: 40

Kutu ölçüsü: 38 x 26 x 9,4 cm

Ağırlık: 0,798 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor