Fisher Price Sesli ve Işıklı Eğitici Vinç HWY62 | Fisher Price | Anne ve Bebek | Toolstoy
1.499,99 TL 999,99 TL
33%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

isher Price Sesli ve Işıklı Eğitici Vinç ile bebekler ve yürüme çağındaki çocuklar çok eğlenecek!

 

Bu tekerlekli vinç, üst üste koyulduklarında veya birleştirildiklerinde üzerinde sayılar yazan 4 bloku tanır ve sayıları, saymayı, renkleri ve şekilleri öğretmek için ışıklar eşliğinde eğlenceli sesler çalar ve cümleleri tanıtır. Çocuklar ışık ve ses gösterisinin devam etmesi için müzik düğmesine basabilir veya vinç operatörü aslanın kapısını açıp kapatabilir. Yıkım güllesi, duyusal gelişime yardımcı daha fazla eğlenceli aktivite için çıngırak ve tıkırtı sesleri çıkarır. Vinci ittirip emekleyen bebeğinizin, minik kaslarını çalıştırmasına da yardımcı olur. Dil seçmek için dünya düğmesini kullanın: İngilizce, Türkçe, Yunanca.

 

Sayıları, saymayı, renkleri ve şekilleri öğreten 50'den fazla ses ve ifade içeren tekerlekli oyuncak yapı aracı. Vinç, üst üste koyulduklarında veya birleştirildiklerinde blokları tanır ve ışıklar, sesler ve cümleleri etkinleştirir. Çocuklar ışık ve ses gösterisinin devam etmesi için müzik düğmesine basabilir veya vincin kapısını açıp kapatabilir. Yıkım güllesi, duyusal gelişime yardımcı daha fazla aktivite için eğlenceli çıngırak ve tıkırtı sesleri çıkarır.

 

Fisher Price Sesli ve Işıklı Eğitici Vinç, bebeğinizi sevindirecek ve eğlendirecek aktiviteler içerir. İlgi çekici duyusal oyunlar ile bebeklerin keyifli vakit geçirmesine ve onların oynayarak yeni şeyler öğrenmesine yardımcı olur. Bebeklerin hem eğlenirken hem öğrenmesi için harika bir eğitici içeriğe sahiptir. 9 ay-3 yaş arası bebeklerin ve yürüme çağındaki çocukların ince ve kaba motor becerilerinin gelişimine yardımcı olur

 

Kutu içerisinde; vinç ve 4 adet sayı bloğu bulunmaktadır.

 

Ürün; 3 x 1,5V AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.

 

Kutu ölçüsü: 28 x 11 x 28,5 cm

 

Ağırlık: 0,226 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor