Lego Pop Star Müzik Turne Otobüsü 42619 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
3.299,99 TL 2.259,99 TL
32%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

8 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için LEGO Friends Pop Star Müzik Turne Otobüsü oyun seti ile rol yapma faaliyetlerine hayat verin. Sette inşa edilebilir bir otobüs, aksesuarlı sahne arkası alanı ve 4 LEGO Friends karakteri bulunur.

 

Çocuklar, utangaç Paisley'nin nasıl süperstar Ley-La'ya dönüştüğünün hikayesini anlatır. Olly şarkıcının kostümünü hazırlarken ve Liann, en sevdiği yıldız Ley-La ile tanışmaya gelirken bir sürü arkadaşlık hikayesi hayal edebilirler. Otobüsün önü, yanı ve arkası açıldığında, kayıt alanı, klavye, gitar, yataklar ve banyonun olduğu sahne arkası alanı gibi iç detaylar ortaya çıkıyor. Çocuklar için bu yapım setinde imzalı fotoğraf, omuz vatkaları, ayakkabı, makyaj malzemesi ve cep telefonu gibi aksesuarlar bulunuyor.

 

Bu araç oyuncağı, rol yapma faaliyetlerini yedi müzisyen çocuğa ya da müzikseverler için eğlenceli bir hediyedir. Ayrıca çocukların sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek için harika bir oyuncaktır.

 

Pop yıldızı Ley-La'nın gerçekleri tahmin edebilir misiniz? Doğru bildiniz, Paisley! Şimdi LEGO® Friends Pop Star Müzik Turne Otobüsü'nde onunla turneye katılabilirsiniz. Aynayı çevirerek Paisley'i Ley-La'ya dönüştürün. Konserler arasında Paisley, içinde bir kayıt alanı, yatak ve banyo olan sahne arkasında dinleniyor. Liann, Ley-La'dan imza istemeye geldi. Onun aslında arkadaşı Paisley anlayabilecek miydi?

 

8 yaş ve üstü kız ve erkek çocuklar için LEGO Friends Pop Star Müzik Turne Otobüsü seti, 4 mini bebek karakteri ve çok sayıda aksesuar içerir.

 

Çocuklar, utangaç Paisley'nin nasıl süperstar şarkıcı Ley-La'ya dönüştüğünü göstermek için dönen aynayı kullanmadan önce oyuncak araç yapımı setini birleştirirken eğlenebilir.

 

Sette çocukların, şarkıcının dönüşümünü gösterebilmesi için ayrı ayrı Paisley ve Ley-La mini bebekleri dahil 4 LEGO® Friends karakteri bulunur. Bu LEGO seti, çocukların sosyal ve duygusal gelişimini ilerletirken farklı arkadaşlık hikayelerini canlandırabilmeleri için çok sayıda oyuncak aksesuar içerir.

 

845 parçalı setteki otobüsün uzunluğu 12 cm, uzunluğu 28 cm, genişliği 11 cm'dir.

 

Parça sayısı: 845

 

Kutu ölçüsü: 54 x 28,2 x 78,5 cm

 

Ağırlık: 1,548 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor