Monster High Gizemli Arkadaşlar Oyun Seti S3 HPD59 | Karakterler | Toolstoy
1.999,99 TL 1.494,99 TL
25%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Gizemli Arkadaşlar, ışıl ışıl parlayan 3. serisiyle geri dönüyor!

 

Parlak renkli setlerin her birinde bir Monster High bebek ve karanlıkta parlayan üç aksesuar dahil olmak üzere 19'dan fazla sürpriz sizi bekliyor. Sihirli Color Reveal teknolojisi ve oyuncakların adım adım ortaya çıkması, muhteşem bir kutu açma deneyimi sunuyor. Saklama için ideal olan dolap ise eğlenceli hikayelere ilham veriyor. Tam hareket kabiliyetleri vardır.

 

Gizemli Arkadaşlar göz kamaştırmaya geliyor! Şık kıyafet sürprizleri ve heyecan verici aksesuarların yer aldığı 3. seriyi daha yakından tanımak için Monster High bebeklerin dolabını açın. Sır tutabilir misiniz? Saklanan parçaları bulmak için dört Color Reveal anahtarın gizemli kaplamasını yıkayın. Ardından eşleşen bölmenin kilidini açın.

 

Işıkları kapatın ve üç aksesuarın karanlıkta parlamasını izleyin. Aksesuarları diğer stil parçalarıyla karıştırıp eşleştirerek en karanlık geceleri bile aydınlatacak kombinler hazırlayın. Bu Monster High bebekler, renkli saçları ve makyajlarıyla iddialı tarzlarını sergiliyor. Bebeği ve aksesuarları dolapta saklayıp dilediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz. 125'ten fazla stil için bu parçaları yaratıcı şekillerde bir araya getirin. En iyi hediyeler, parıltı saçanlardır. Olağanüstü şık Monster High bebekler için Gizemli Arkadaşlar 3.Seri'yi inceleyin!

 

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar onların sosyalleşmelerine katkı sağlar.

 

Ürünün; Draculaura, Frankiestein, Toralei, Ghouliayelps ve Twyla olmak üzere 5 farklı modeli bulunmaktadır.

 

Kutu içerisinde; 1 dolap, 1 bebek, 4 Color Reveal anahtarı ve çeşitli kıyafet ile aksesuar bulunmaktadır.

 

Kutu ölçüsü: 32,5 x 6,5 x 21,5 cm

 

Ağırlık: 0,750 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor