Fisher Price Sesli ve Işıklı DJ Arkadaşım HWH10 | Fisher Price | Anne ve Bebek | Toolstoy
899,99 TL 674,99 TL
25%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Fisher-Price etkileşimli ve müzikli eğitici DJ Arkadaşım oyuncak, bebeğinizin oynarken dans edip eğlenmesini sağlar. Miniğiniz oyuncağın karnına bastığında eğlence başlar ve eğlenceli şarkılar eşliğinde alfabeyi, renkleri ve saymayı öğreten ışıklar ve sesler etkinleşir. Oyuncağın karnından çıkan ışıklar, renk değiştirerek çocuğunuzu hareket etmeye teşvik eder. Miniğiniz bu sevimli oyuncak ile eğlenceyi her yere taşıyabilir.

 

6 ay ve üzeri bebekler için Sevimli DJ oyuncak sesli ve ışıklı olmasının yanı sıra, taşınabilir olduğu için gittiğiniz her yere onu da götürerek bebeğinizin her an eğlenmesine yardımcı olur.

 

Etkileşimli müzikli oyuncak, karnına basıldığında alfabeyi, renkleri ve saymayı öğreten 15'ten fazla şarkı ve ses çalar. Oyuncağın karnından çıkan ışıklar, renk değiştirerek bebekleri ve çocukları dans etmeye teşvik eder ve kaba motor becerilerinin gelişimine yardımcı olur. Parlak renkler, sesler ve yumuşak dokular, bebeğinizin görme, işitme ve dokunma duyuları harekete geçirir. Temizlemesi kolay: Elektronik ünite çıkarıldıktan sonra çamaşır makinesinde yıkanabilir.

 

Bebeğinizin; görsel, işitsel ve dokunma duyularını geliştirir. Beraberinde ince motor becerilerinin, hayal güçlerinin, benlik duygularının gelişimlerini artırır. Odaklanmalarını sağlar.

 

Ürün; 3 x 1,5V AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

 

Kutu ölçüsü: 28 x 7,5 x 16,5 cm

 

Ağırlık: 0,289 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor