Lego Star Wars Endor Hız Motoru Takibi Dioraması 75353 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
3.299,99 TL 2.799,99 TL
15%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Endor Hız Motoru Takibi Dioraması ile nefes kesen bir Star Wars: Jedi’ın Dönüşü sahnesinin dinamizmini yakalayın!

 

3 LEGO mini figürü (Prenses Leia, Luke Skywalker ve bir Gözcü Trooper), Endor ormanlarında uçuyormuş gibi açılı bir şekilde poz verdirebileceğiniz şeffaf stantlı 2 hız motoru, inşa edilebilen 2 ağaç ve Mayıs 2023’te yeni çıkan eğrelti otları içerir. Bu yap-sergile modeli Luke Skywalker’ın (“Quick! Jam their comlinks. Center switch!”) sözlerini taşıyan bir levhayla ve Star Wars: Jedi’ın Dönüşü 40. yıl dönümü logolu bir levhayla tamamlayın.

 

Yaratıcı maceralar galaksisi: Unutulmaz sahneleri betimleyen diğer inşa edilebilen dioramalar dahil Yetişkinler için LEGO Star Wars Setleri koleksiyonunun bir parçasıdır ve kendiniz ya da başka yetişkin Star Wars hayranları için süper bir hediyedir.

 

LEGO Builder uygulaması, yapım talimatlarınızı saklamanın ve ilerlemenizi takip etmenin yollarını, ayrıca modelleri 3 boyutlu yakınlaştırma ve döndürme araçlarını sunar.

 

Endor’un Orman Ayı’nda bir Gözcü Trooper’ın peşindeki Prenses Princess Leia ve Luke Skywalker’ın dinamik sahnesini inşa edin. İnşa edilebilen ağaçlar ve Mayıs 2023’te yeni çıkan eğrelti otu parçalarıyla ormanın görünümünü canlandırın. Yüksek hızla ağaçların arasından geçiyormuş gibi hız motorlarını açılı bir şekilde yerleştirin. Nostaljik bir sergileme modelini tamamlamak için Star Wars: Jedi’ın Dönüşü 40. yıl dönümü levhasını ekleyin.

 

• Detaylı Endor Hız Motoru Takibi Dioraması: Star Wars: Jedi’ın Dönüşü filminden Endor ormanlarındaki ünlü hız motoru takibinin LEGO yapım parçalarıyla inşa edilen dinamik bir sahnesini oluşturun.

 

• 3 LEGO Star Wars mini figürü: Endor kıyafetli Prenses Leia ve Luke Skywalker ile bir Gözcü Trooper. Luke’un yeşil ışın kılıcı, Leia’nın ve Gözcü Trooper’ın blasteri bulunur.

 

• Orijinal detaylar: Dinamik açılarla poz verdirmek için saydam parçalı 2 hız motoru (1 tane Leia ve Luke, 1 tane de Gözcü Trooper için), inşa edilebilen 2 ağaç, eğrelti otları ve daha fazlası.

 

• Koleksiyonunuzu inşa edin! Bu set, ünlü Star Wars sahnelerini betimleyen, koleksiyonluk, inşa edilebilir LEGO Star Wars diorama modelleri serisinin bir parçasıdır.

 

• Yetişkinler için hediye fikri: Kendinizi ödüllendirin ya da bu 608 parçalı seti Star Wars meraklısı bir arkadaşa veya bir LEGO Star Wars dioramaları koleksiyoncusuna yılbaşı ya da doğum günü hediyesi olarak verin.

 

• Sergilemek için yapıldı: Yüksekliği 20 cm, genişliği 28 cm, derinliği 18 cm olan diorama, Star Wars: Jedi’ın Dönüşü’nün 40. yıl dönümünü kutlayan bir levhaya sahiptir.

 

• Kolay talimatlar: LEGO Builder uygulaması, modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırmanıza ve döndürmenize, setleri kaydetmenize ve ilerlemenizi takip etmenize olanak tanıyan araçlarla yapım talimatlarını düzenli ve el altında tutmanızı sağlar.

 

• Uzak, çok uzak bir galaksiden evinize: Yetişkinler için koleksiyonluk LEGO Star Wars setleri, düşünceli ve yaratıcı bir şekilde rahatlamak için eğlenceli kendin yap projeleriyle uğraşmayı seven sizin gibi kişiler için tasarlanmıştır.

 

Parça sayısı: 608

 

Kutu ölçüsü: 28,2 x 7,6 x 26,2 cm

 

Ağırlık: 0,75 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor