Hot Wheels Mini Garaj GNL70 | Hot Wheels | Araçlar | Toolstoy
999,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     200 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Havalı özellikleri ve akrobasi eğlencesi ile çocukların becerilerini sınarken efsanevi hikayeler yaratmalarını teşvik eder. Kişiselleştirilmiş bir pist ve oyun dünyası yaratmak için diğer Hot Wheels setleriyle birleştirilebilir.

Arabaları istediğin kata çıkarmak için asansörü kullanabilir, kata park edebilir veya akrobasi yaparak alt katlara inebilirsin. Çocuklar arabalarını belirli bir seviyeye getirmek için kaydırıcıları kullanabilir veya zemin katta arabayı tam bakımdan geçirebilir.

Depoyu doldurarak arabanı bir sonraki maceraya hazırla! Her set diğer Hot Wheels™ Şehir setleriyle birleştirilebilir, turuncu pistle de uyumludur.

3-8 yaş arası çocukların seveceği canlı, renkli ve işlevsel setler, hikaye anlatımı ve yaratıcılık için ilham vermek üzere tasarlanmıştır.

Çocuklar arabalarını istedikleri kata çıkarmak için asansörü kullanır, arabalarını oraya park eder veya alt katlara iner.

Arabaları belirli seviyelere götürmek için kaydırıcılar mevcuttur ve zemin katta çocuklar arabayı tam bakımdan geçirebilir, yakıt doldurabilir ve bir sonraki maceraya hazırlanabilir.

Tümü Hot Wheels Şehir ve diğer Hot Wheels pistleri ve oyun setleri (ayrı olarak satılır) ile birleştirilebilir.

Bu mükemmel pistli dikey garaj setinde çocuklar sürüş keyfini 4 katta yaşayabilir.

Paket ölçüsü: 40,6 x 7,6 x 35,5 cm.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor