Lego Disney ve Pixar Lightyear Xl-15 Uzay Gemisi 76832 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
1.599,99 TL 964,99 TL
40%

Stokta Yok
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

İnşa edilebilen, koleksiyonluk XL-15 Uzay Gemisi oyuncağıyla 8 yaş ve üzeri uzay hayranları, kendi galaksiler arası maceralarında kahraman rolünü oynasın!

 

Hayranlar, galaksiyi kötülerden kurtarmak için uzay gemisiyle bir göreve daha çıkan Buzz Lightyear’a katılırken hayal güçleri uçuşa geçer.

 

Oynamak ve sergilemek için; Bu harika inşa edilebilen uzay gemisi oyuncağında, Buzz Lightyear’ın çıkış hikayesi olan Disney ve Pixar Lightyear filminden, açıldığında içine LEGO Buzz Lightyear mini figürü sığan kokpit ve çıkarılabilen yakıt hücresi gibi orijinal detaylar bulunur.

 

Bu set, filmden 4 karakter ve Darby’nin ‘Mr. Boom’ roket fırlatıcısı dahil 3 silah içerir, böylece hayranlar filmden sahneleri canlandırabilir. Ayrıca bilgi levhalı bir stant bulunur, böylece filmin hayranları modellerini odalarında gururla sergileyebilir.

 

Disney ve Pixar Lightyear’ın dünyasına uçun! Buzz Lightyear’ın XL-15 aracını kalkışa hazırlamasına yardım edin. Güvenilir arkadaşı Sox’u koltuğuna oturtun. Robot kedinin dizüstü bilgisayarını unutmayın! Kokpiti kapattığınızda, Buzz bir sonraki galaksi macerasına hazırdır. Harika modelinizi arkadaşlarınıza göstermek için standında sergileyin.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor