Barbie Çiftçi Pazarı Oyun Seti HCN22 | Barbie | Karakterler | Toolstoy
1.199,99 TL

Stokta Yok
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Barbie’nin Çiftçi Pazarı oyun seti ile pazar alışverişi eğlencesini keşfedin.

Sevimli pötikareli bir elbisesi, uzun pembe botları ve çiçekli önlüğüyle Barbie, müşterilerine yardım etmeye hazır. Pötikareli tentesi olan pazar tezgahının raflarında meyveler, sebzeler, peynir ve ekmek için iki sepet yer alır. Ayrıca, çiçeklerini yerleştirdiği bir saksı da bulunuyor. Barbie, gerçekten dönen kadranı olan tartıda ürünlerini tartar, müşterileri için torbaya doldurur ve kasada fişlerini keser.

Eğlenceli hikayelere ilham veren parçalar arasında pazar tezgahı, meyveler, sebzeler, peynir, ekmek, çiçekler, alışveriş çantası ve kasa bulunur. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 3 yaş ve üzeri için uygundur.     

Çocuklar, Barbie Çiftçi Pazarı oyun seti ile pazar alışverişi eğlencesini keşfedebilir. Müşterilerine yardım etmeye hazır olan Barbie, pötikareli sevimli bir elbise ve uzun pembe botlar giyer, çiçekli bir önlük takar. Pötikareli tentesi olan ve tezgahlarında meyveler, sebzeler, peynir ve ekmek yerleştirmek için iki sepeti bulunan bir pazar standı oyun setine dahildir. Barbie, gerçekten dönen kadranı olan tartıda sebzeleri tartar ve ikili çiçek kabındaki çiçekleri her zaman tazedir.

Müşteriler alışverişlerini bitirdiğinde, Barbie kasada fişlerini keser. Çiftçi pazarında eğlence dolu bir gün geçirin!  Özellikle taze yiyecekler, sağlık ve sağlıklı yaşamla ilgilenen 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor