Lego City Polis Eğitim Akademisi 60372 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
3.599,99 TL 2.748,99 TL
24%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

LEGO City Polis Eğitim Akademisi setinde modüler bir çok odalı polis merkezi ve dışarıda oyuncak tırmanma duvarı, asılma çubukları ve kayma halatı içeren eğlenceli bir engelli parkur bulunur. Ayrıca direksiyonu dönen bir ATV, 6 minifigür ve bir at figürü içerir.

İnteraktif dijital rehber, yapım eğlencesini artırır. Bu özelliklerle dolu yapım seti, kolay anlaşılır, resimli baskılı bir yapım rehberi ve çocukların yaparken modelleri her açıdan görselleştirmelerini sağlayan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip dijital bir yapım yardımcısı olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.

LEGO City oyun setleri, özelliklerle dolu binalar, gerçekçi araçlar ve hayal gücüne dayalı açık uçlu rol yapma faaliyetlerine ilham veren eğlenceli karakterleriyle keyifli bir yapım ve oyun deneyimi sunar.

LEGO City Polis Eğitim Akademisi’ne hoş geldiniz! Burası, çaylak polisler için muhteşem engellerle dolu. Tırmanma duvarına çıkın, demirlerde maymun gibi sallanın ve halattan kayarak inin. Muhteşem engelli parkuru tamamlamak için dengenizi koruyun. Sürüş testini geçmek için konilerin etrafında hızla dönün. Sonra atınıza binin ve engelden atlamaya gidin. Görelim sizi çaylaklar!

Çocuklar, yaratıcı oyunlar için fikirlerle dolu bu Polis Eğitim Akademisi setiyle LEGO City polis ekibini eğitebilir. LEGO City polis memurları için geniş bir açık hava akademi eğitimi tesisi de olan 2 katlı bir polis merkezi, ayrıca oyuncak bir ATV, 6 minifigür ve bir at figürü. Çocuklar oyuncak tırmanma duvarı, asılma çubukları ve kayma halatıyla, ayrıca hareketli engellerin olduğu eğlenceli parkurla çaylak polis figürlerini test edebilir

LEGO City oyun setlerinin hayranları için tasarlandı. Bu seti 6 yaş ve üzeri çocuklara doğum günü, yılbaşı ya da özel bir gün hediyesi olarak verin. Ana bina ve engelli parkurun yüksekliği 23 cm, genişliği 49 cm, derinliği 25 cm’dir. Bu oyuncak polis oyun seti, at fırçası, trafik konileri, kelepçe, 2 dambıl ve bir halter dahil çok sayıda oyunlara ilham veren aksesuarla birlikte gelir.

Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Builder uygulamasıyla bu setteki modelleri yaparken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görüntüleyebilir. LEGO oyunları, çocukların öz güvenlerini ve önemli yaşam becerilerini geliştirir.

Parça sayısı: 823

Kutu ölçüsü: 54 x 28 x 9 cm

Ağırlık: 1,54 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor