Disney Prenses Balerin Bebekler HLV92 | Karakterler | Toolstoy
349,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Çocukların en sevdiği Disney prenses bebeklerinin balerin versiyonlarıyla tanışın!

 

Bu bebekler dans hayallerini gerçekleştirmeye hazır. Her bebek kendi klasik kıyafetlerinin renginde fistolu etek giyer. Bale topuzu, bükülebilir kolları ve bacakları vardır. Hayranlar bebekleri koleksiyonlarına ekleyip kendi dans maceralarını yaratabilir. Her bebek ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bebekler tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

 

Bu balerin bebekler dans hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Tüm bebeklerinin bükülebilir eklemli kolları ve bacakları vardır ve her biri kendi klasik kıyafetlerinin renginde, dans kıyafetine benzer bir kıyafet giyer.   

 

Çıkarılabilir fistolu etek, bale topuzu ve dans temalı detayları büyüleyici görünümlerini tamamlar. Stil oyunları oynamak için her bebeğin taranabilir saçları vardır.     

 

Bu bebekler, en sevdikleri Disney film sahnelerini canlandırmak veya kendi dans maceralarını yaratmak isteyen çocuklar için ideal bir hediyedir. Herkesin olduğu en iyi dans partisini vermek için hayranlar tüm Disney prensesi balerin bebeklerini koleksiyonlarına ekleyebilir.

 

Ürün ölçüsü: 29 x 8 x 5 cm

 

Kutu ölçüsü: 32 x 8,5 x 4,5 cm

 

Ağırlık: 0,250 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor