Hot Wheels Skate Temalı Parmak Kaykay ve Ayakkabı Paketleri HMY18 | Hot Wheels | Araçlar | Toolstoy
199,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Tamamen kurulu olarak sunulan kaykaylar, son moda süslemelere ve popüler kültürden ilham alan tasarımlara sahiptir. Kaykay tutkunlarının ollie ve boardslide yapmayı öğrenirken kaykayı hissedebilmesi için tasarlanan çıkarılabilir kaykay ayakkabıları sete dahildir. Her kaykay ve ayakkabı seti ayrı olarak satılır; stoklarla sınırlıdır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.   

Modern eğlence dünyasının en havalı isimleriyle birlikte tasarlanan muhteşem Hot Wheels Skate Temalı Parmak Kaykay ve Ayakkabı Paketleri ile maceraya başlayın.      

Her kaykay, tekniklerde ve hareketlerde ustalaşırken parmaklarınızı sabit tutacak bir çift çıkarılabilir kaykay ayakkabısıyla birlikte sunulur. Spor ayakkabı tutkunları, ayakkabıların tasarımına ve stiline hayran kalacak.         

Kaykaylar, eğlence dünyasının en ilgi çekici temalarına sahip göz alıcı süslemeleriyle kaykay tutkunlarına ve koleksiyonculara hitap eder. Tamamen kurulu olarak sunulan kaykaylarda üstün performans için hızlı dönen miller bulunur. Hot Wheels Skate Temalı Parmak Kaykay ve Ayakkabı Paketleri, kaykay tutkunları ile 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

 

Ürün ölçüsü: 2,3 x 3,2 x 10 cm

Paket ölçüsü: 16,5 x 13,9 x 2,5 cm

Ağırlık: 0,056 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor