Thomas ve Arkadaşları - Renk Değiştiren Küçük Trenler HMC30 | Thomas ve Friends | Araçlar | Toolstoy
299,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Thomas ve Arkadaşları - Renk Değiştiren Küçük Trenler HMC30

   

Minik makinistler, renk değiştirme özelliği bulunan tekerlekli metal oyuncak lokomotiflerle Thomas ve Arkadaşları: All Engines Go!™ çizgi dizisindeki en sevdikleri lokomotif hikayelerini yeniden canlandırabilir.

Çocuklar çizgi dizideki en sevdikleri karakterleri toplayabilir ve lokomotiflerin suda renk değiştirmesini izleyebilir.

Tek tren, iki farklı tasarım! Su sıcaklığını ılık ve soğuk arasında değiştirerek trenlerdeki gizli süslemeleri ortaya çıkarın.

Her tren ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Suya daldırıldığında renk değiştiren Thomas ve Arkadaşları™ karakterlerini içeren metal ve tekerlekli lokomotif koleksiyonu. ? 1 adet tren dahildir.

Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. 2 tren bir arada! Çocuklar treni sıcak veya soğuk suya daldırarak karakterdeki farklı renkte süslemeyi ortaya çıkarabilir Bu tekerlekli lokomotifler tüm Thomas ve Arkadaşları™ raylarıyla uyumludur (Ray setleri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.) ? 3 yaş ve üzeri çocukların hayal güçlerini geliştirmeye yardımcı olur ve ince motor becerilerinin gelişimini destekler. Ürün Ölçüsü : 4,8 x 8 x 3,3 cm

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor