Lego Classic Gri Plaka 11024 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
569,99 TL 499,99 TL
12%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

 

LEGO Classic Gri Plaka ile açık uçlu yaratıcı oyunlara zemin hazırlayın. 
 

 

38 cm kare büyüklüğündeki bu kaliteli yapım oyuncağı, çocuklara üzerinde modeller yapabilecekleri, oynayabilecekleri ve sergileyebilecekleri, 48x48 çıkıntılı geniş bir LEGO zemini sunar. Hayali oyunlar için yapıldı; Sokak sahnelerinden kalelere ve dağlık arazilere kadar sınırsız yapım olasılıklarıyla LEGO severlere ilham verin. 
 

 

Bu kaliteli plaka, LEGO yapım parçalarını her açıdan tutabilecek kadar sıkı kavrar, hatta baş aşağı bile tutabilirsiniz! Yapım durduğunda, sıkıca kavraması sayesinde çocuklar eserlerini bozmadan taşıyıp sergileyebilir. Önemli yaşam becerileri kazandırır; LEGO Classic setleri, kendini ifadeyi ve açık uçlu oyunları çocukların ellerine verir. Modeller yaparken ve hayal ederken, serbest düşünme ve problem çözme becerileri sürekli gelişir! Bu 48x48 çıkıntılı gri plaka, yaratıcı olasılıklarla dolu bir dünyanın kapılarını açar. 
 

 

Sokak sahnelerinden kalelere ve dağlık arazilere kadar bu gri plaka, çocuklara hayal edebildikleri her şeyi üzerine inşa edebilecekleri sağlam bir zemin sunar. 
 

 

Sağlam kavrayıcı yüzeyi, yapım durduğunda çocuklara harika eserlerini taşımanın ve sergilemenin güvenli bir yolunu sağlar.Yaratıcı oyunların yeri; Bu 48x48 çıkıntılı plaka, her tür

 

LEGO eseri için açık bir zemin sağlar.Dayanıklı ve sağlam; 2304 adet sıralı çıkıntı, LEGO yapım parçalarını sıkı ve sağlam bir şekilde tutar.Yaratıcı olasılıklar dünyası; Çocuklar, sokak sahnelerinden kalelere ve dağlık arazilere kadar hayal edebildikleri her şeyi yapabilir.Her duruma uygun bir hediye LEGO Classic Gri Plaka, 4 yaş ve üzeri çocuklara doğum günü, yılbaşı ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.
 

 

Yaratıcı oyunlar için tasarlandı; 38 cm kare büyüklüğüyle çocukların yapım projeleri ve sergileme modelleri için bol bol yer bulunur.Pil gerekmez; Bu yapım oyuncağı, yaratıcı çocukların geniş hayal güçleriyle çalışır!Talimat gerekmez; Saatler süren yaratıcı oyunlar için plakayı kutudan çıkarmanız yeterlidir.Çocuklar oynarken öğrenir; LEGO Classic setleri, çocukların fiziksel ve yaratıcı düşünme becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. 
 

 

Kutu ölçüsü: 38,7 x 3 x 43,8 cm. 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor