Lego City Köpek Balığı Saldırısı Gösteri Yarışması 60342 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
549,99 TL

Stokta Yok
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Bu LEGO City Köpek Balığı Saldırısı Gösteri Yarışması setiyle aksiyon dolu oyunları başlatın. Çocuklar volanlı motosikleti etkinleştirip fırlatır, iskeletten ve dönen köpek balığı tekerleğinden kaçar, varilleri vurup gizli korsan hazinesi sandığını ortaya çıkarır. Saatlerce hayal gücüne dayalı oyunlar için LEGO City TV’den Chuck D. Goldberg dahil 2 mini figürü ekleyin.

5 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli yap-oyna oyuncak; Bu LEGO City Stuntz oyun seti, kolay anlaşılır resimli bir yapım rehberiyle birlikte gelir, böylece çocuklar kendi LEGO oyuncaklarını yapmanın keyfini çıkarabilir ya da arkadaşları ve aileleriyle birlikte eğlenceli bir yapım ve oyun deneyimi yaşayabilir.

LEGO City’nin yaratıcı dünyasına hoş geldiniz; LEGO City oyun setleri, gerçekçi rol yapma faaliyetleri için havalı araçlar, gerçekçi yapılar ve ilham veren karakterlerle çocukları aksiyonun kalbine götürür. Daha da çılgın gösteriler için bu seti, LEGO City Stuntz serisinden başka setlerle birleştirin.

5 yaş ve üzeri çocuklar için gerçek gösteri aksiyonu; Bu LEGO City Köpek Balığı Saldırısı Gösteri Yarışması oyun setiyle eğlenceli gösterilere ve yarışmalara sahne hazırlayın.

Kutuda ne var? Çocukların Köpek Balığı Saldırısı Gösteri Yarışması’nı yapması için gereken her şey, volanlı bir gösteri motosikleti, bir LEGO City Maceraları TV dizisi karakteri dahil 2 mini figür ve bir iskelet figürü

Fonksiyonlu LEGO City Stuntz yarışması; Çocuklar oyuncak gösteri motosikletini etkinleştirip bırakır, köpek balığı çarkından kaçarak varilleri vurur ve korsan hazinesi sandığını ortaya çıkarır.

Her duruma uygun bir hediye; Bu LEGO City Stuntz oyuncağı, 5 yaş ve üzeri çocuklara ve LEGO City Maceraları TV dizisinin hayranlarına yılbaşı, doğum günü ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.

Boyutlar; Köpek Balığı Saldırısı Gösteri Yarışması’nın yüksekliği 19 cm, genişliği 26 cm, derinliği 9 cm’dir.

Kutu ölçüsü: 26,2 x 19,1 x 6,1 cm

Ağırlık: 0,37 kg

Parça sayısı: 122

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor