Lego Disney Mickey and Friends – Mickey Fare ve Minnie Fare’nin Kamp Gezisi LEJ10777 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
579,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     200 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Çocuklar, karavanda açık arazileri keşfederken bir sürü macera yaşayabilir.

 

Küçük karavancılar için basit modeller; Bu LEGO 4 seti, 4 yaş ve üzeri çocukların harika bir oyun deneyimi yaşaması için ilgi çekici detaylarla doludur. Her yapım parçası paketi, çocukların hemen oynamaya başlaması için çabucak yapabileceği tam bir model içerir. Ayrıca yapım sürecini hemen başlatmak için 3 Başlangıç Yapım Parçası içerir.

 

Aile boyu harika bir eğlence; 4 yapım oyuncakları, yetişkinlerin çocuklarla eğlenceyi paylaşmasının güzel bir yoludur. Başlamak çok kolaydır. Resimli talimatların yanı sıra bu set, ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında çocukların süreci açıkça görmelerini ve daha sonra kolayca dönmek üzere ilerlemelerini kaydetmelerini sağlayan araçlar içeren interaktif dijital yapım talimatlarına sahiptir.

 

Taşınabilen maceralar; 4 yaş ve üzeri çocuklar, araç ve kamp tutkusuna hitap eden bu Mickey Fare ve Minnie Fare’nin Kamp Gezisi setiyle rol oyunlarını ve yapım becerilerini geliştirebilirler.

 

Eğlence kutuya girdi; Yapım oyuncağı setinde bir araba ve karavan, Mickey Fare ve Minnie Fare minifigürleri, bir Pluto LEGO figürü ve kamp alanı modeli, ayrıca seyahat oyunlarına ilham verecek başka aksesuarlar bulunur.

 

Vahşi doğayı keşfedin; Bu LEGO Disney seti, karavanları, aileleri ve arkadaşlarıyla seyahate veya kampa gitmeyi seven çocuklar için eğlencelidir, hayal gücünü ve yaratıcılığı geliştirmeye yardımcı olur.

 

4 yaş ve üzeri için eğlenceli hediye; Sınırsız maceraları ve yeni şeyler denemeyi seven Disney Mickey Fare hayranları bu sete bayılacak. Bu yaratıcı hediyeyle bir çocuğa sürpriz yapın ve saatlerce eğlenmesini sağlayın.

 

Taşınabilen oyun; Araba ve karavan birbirine bağlıyken yüksekliği 9 cm, uzunluğu 19 cm, genişliği 6 cm olan bu set, kolayca yolculuğa veya misafirliğe götürülebilir.

 

İnteraktif dijital yapım; LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla çocuklar modellerini yaparken yakınlaştırabilir, döndürebilir, görselleştirebilir ve modellerinin dijital bir versiyonunu kaydedebilir.

 

Uğraştırmayan modeller; 4 setleri, çocukların hemen yapması için Başlangıç Yapım Parçaları içerir. Basit resimli kılavuzu sayesinde okumayı yeni öğrenen çocuklar bile bu yaratıcı seti zorlanmadan yapabilir.

 

Oyunla öğrenme; İnşa edilebilen 4 oyuncakları; iletişim, konsantrasyon, hayal gücü ve kendini ifade gibi önemli okula hazırlık becerilerine yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

 

Kalitede tutarlılık; 1958’den beri titiz sektör standartlarına uygun üretilen LEGO parçaları tutarlıdır, uyumludur, ilk sefer ve her seferinde takılıp çıkarılabilir.

 

Oynarken içiniz rahat olsun; LEGO Mickey and Friends yapım setleri, katı güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için maksimum derecede test edilir.

 

Kutu ölçüsü: 20,4 x 18,9 x 7,3 cm

 

Ağırlık: 0,28 kg

 

Parça sayısı: 103

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor