Lego Classic Yaratıcı Neon Eğlence 11027 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
769,99 TL 638,99 TL
17%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Yaratıcı çocuklar için parlak yapım parçaları! Bu çok yönlü yapım seti, çeşitli boyutlarda ve canlı neon renklerde 333 yapım parçası içerir. Yapım parçalarından 18'i, çocukların modellerini canlandırmak için kullanabilecekleri ifadeli gözlere sahiptir. Ananas, fosforlu kalem, araba, uzaylı ve tekerlekli paten olmak üzere 5 eğlenceli model için basılı yapım talimatları dahildir; çocuklara hayal ettikleri her şeyi inşa etmek için ihtiyaç duydukları yaratıcı öz güveni verir! Setin yapım talimatlarının dijital versiyonuna LEGO Builder uygulamasından da ulaşılabilir.

 

Tüm aile için harika! LEGO Classic 5 oyuncakları, çocuklara ilham verici fikirler sunar ve yetişkinlerin, yapım eğlencesini ve gelişimsel aşamaları çocuklarıyla paylaşmalarına fırsat sunar.

 

Parlak renkleri seven çocuklar, bu ilham verici neon renkli yapım parçalarına bayılacaklar. Güvenlerini artırmak için yapımı kolay 5 model içerir: bir ananas, fosforlu kalem, araba, uzaylı ve tekerlekli paten. Ayrıca keşfetmek için sonsuz serbest yapım eğlencesi! Hatta setin 18 göz yapım parçasını kullanarak rengarenk eserlerine hayat verebilirler.

 

• Parlak yapım parçaları: 5 yaş ve üzeri çocuklara yönelik canlı ve çok yönlü bir yapım oyuncağı olan LEGO Classic Yaratıcı Neon Eğlence ile çocukların yaratıcı yapım tutkusunu teşvik edin.

 

• Renk ve yaratıcılık: Set, çeşitli boyutlarda ve 6 göz alıcı renkte 333 yapım parçası içerir. Yapım parçalarının 18'i, çocukların modellerini canlandırmak için kullanabilecekleri ifadeli gözlere sahiptir.

 

• Model önerileri: Sonsuz serbest yapım eğlencesinin yanı sıra kolay anlaşılır basılı yapım talimatları, çocuklara yapım parçalarıyla bir ananas, fosforlu kalem, araba, uzaylı ve tekerlekli paten yapma konusunda ilham verir.

 

• Çocuklar için hediye: 5 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu doğum günü, yılbaşı veya sıradan bir gün hediyesiyle yaratıcı bir çocuğun gününü güzelleştirin.

 

• Küçük model severler için yapıldı: Kolay anlaşılır resimli rehberle yapımı basit ve eğlencelidir. Setin yapım talimatlarının dijital versiyonuna LEGO Builder uygulamasından da ulaşılabilir.

 

• Beceri geliştiren yapım parçaları: LEGO Classic setleri, açık uçlu oyunları ve yaratıcı kendini ifadeyi küçük model severlerin ellerine verir.

 

Parça sayısı: 333

 

Kutu ölçüsü: 26,2 x 7,2 x 19,1 cm

 

Ağırlık: 0,457 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor