Barbie A Touch Of Magic Aksesuarlı Pegasus HLC40 | Barbie | Karakterler | Toolstoy
1.999,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Uzun pembe yelesi, gökkuşağı kanatları ve 10 farklı aksesuarıyla karşınızda Barbie Pegasus!

Barbie a Touch of Magic’den ilham alan bu büyülü Pegasus ile filmden en sevdiğiniz sahneleri canlandırabilir ya da kendi hikayelerinizi oluşturabilirsiniz. Pegasus’un uzun kanatları ile yeni maceralara yelken açmasını sağlayabilir birlikte keşfedilmemiş diyarlara yolculuk edebilirsiniz. Üstelik bu yolculukta sana ve Pegasus’una küçük sevimli bir köpek yavrusu da eşlik edebilir.

Pegasus uzun pembe yelesi, kuyruğu ve ışıltılı kanatlarının yanı sıra ışık ve ses özellikleriyle birlikte geliyor! Gökkuşağı ışıklarını görmek ve Barbie a Touch of Magic tema şarkısı dahil farklı büyülü sesler duymak istiyorsanız Pegasus’un kolyesine basabilirsiniz veya bunları kanatlarını hareket ettirerek de yapabilirsiniz. Havuç ve dondurma yedirerek Pegasus atınızın karnını doyurabilir ve çıkardığı sesleri de duyabilirsiniz.

Barbie Pegasus atınız saklama kutusu içerisinde renkli ve sevimli saç tokalarına da sahip! Pembe yelesini ürünle birlikte gelen tarakla önce güzelce tarayabilirsiniz, sonra da renkli ve şık tokalarını takabilir farklı tasarımlarla onu daha havalı yapabilirsiniz. Barbie Sesli ve Işıklı Magic Pegasus ve Aksesuarları ile Barbie’nin büyülü dünyasına sen de katılabilirsin.

 

Yeni hikayeler yaratmak çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını destekler. Bu bebeklerle oynamak çocukların arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirmesini sağlar.

 

Ürün içerisinde 1 adet Barbie Pegasus, 1 adet yavru köpek, 2 adet atıştırmalık, 1 adet tarak, saç tokaları ve saklama kabı yer almaktadır.

 

3 x 1,5V AAA pil ile çalışır. Piller kutuya dahildir.

Kutu ölçüsü: 33 x 38,5 x 8,5 cm

Ağırlık: 1,138 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor