Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Galaksi Serisi HJX61 | Barbie | Karakterler | Toolstoy
849,99 TL 569,99 TL
33%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Bu bebekler, Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Barbie Galaksi Serisi ile çocukların galaksiyi şık bir şekilde keşfetmelerine olanak tanır. Ay’ın muhteşemliği ve yıldızların ışıltısından ilham alan Barbie bebeklerin her biri parlak renkli uzun saçlara ve ışıltılı bacaklara sahiptir. Aksesuarlar arasında yıldız şekilli sünger, galaktik taç, holografik baskı şortlar veya etek, ışıltılı kanatlar, botlar ve renk değiştiren yıldız temalı makyaj bulunur. Bunları ve diğer aksesuarları ambalaj tüpünde saklayabilirsiniz.

1 pakette 6 sürpriz içeren Barbie Color Reveal renk değiştiren bebekler ile eğlenceli bir dünya sizi bekliyor. Çocuklar, özgün Color Reveal özelliklerine sahip Galaksi serisini keşfederken çok eğlenecek. Bakalım sana hangi bebek çıkacak?

Paketin dış ambalajını çıkarın, tüpü açın ve Color Reveal yıldız tozu kaplama ve sürpriz paketleriyle gizlenen Barbie bebeği çıkararak eğlenmeye başlayın. Barbie bebeğin modaya ayak uydurmasını sağlamak için ay botları, dünya dışı galaktik taç ve ışıltılı kanatlar içeren sürpriz paketlerini açın. Renk değiştiren yıldız temalı makyajıyla bebeğin görünüşünü değiştirmek için soğuk veya ılık su kullanın.

 

3 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediyedir. Çocuklar, tüm seriyi koleksiyonlarına ekleyerek aksesuarlarla farklı kombinler oluşturabilir ve benzersiz oyunlar yaratabilir.

 

Yeni hikayeler yaratmak çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını destekler. Çocukların arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirmesini sağlar.

 

Kutu içerisinde; 1 adet Barbie renk değiştiren bebek ve 6 adet sürpriz aksesuar bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 32,5 x 8,5 x 8,5 cm

Ağırlık: 0,281 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor