Hot Wheels Yeni Ultimate Garaj HKX48 | Hot Wheels | Araçlar | Toolstoy
7.999,99 TL 4.519,99 TL
44%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Her katta, yan yana yarış, tur numaraları ve arabaları yiyen ejderhaya karşı epik bir mücadele içeren oyun pisti maceraları bulunur. Sete, iki adet Hot Wheels aracı dahildir ve 50'den fazla 1:64 ölçekli oyuncak araba park edilebilir.

Çocukların kendi Hot Wheels şehirlerini oluşturabilmeleri için diğer setlere de bağlanabilir. Diğer setler ayrı olarak satılır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. Çok katlı Hot Wheels Şehri Ultimate Garaj'da yarış, akrobatik numaralar yap ve ejderhayla mücadele et.   

İlk kat; hareketli hortumlar, köpük silindirli bir araba yıkama yeri, daha büyük bir Hot Wheels Şehri oluşturmak için diğer setlere geçiş ve bağlantı noktaları gibi havalı oyun pisti özelliklerine sahiptir.

2 adet Hot Wheels arabasını yarıştırabileceğin ikinci kata çıkmak için iki arabalık asansörü kullan. Üçüncü katta, arabaların varış noktalarını değiştirmek için yönlendiricileri kullanarak yan yana bir akrobatik numara turu at.            4. katta arabaları yiyen bir ejderha çocukları bekliyor!

 

Ejderha tarafından yenilip yutulmamak için Hot Wheels arabalarını uçur. Yutulan arabalar oyundan atılır. Ejderha yenilince garajın birinci katına düşer. Kolay ve rahat Hot Wheels garajı yaratmak için 50'den fazla arabanın park edebileceği park alanını kullan.

 

Hot Wheels Şehri Yeni Ultimate Garaj 2 adet Hot Wheels arabası içerir ve 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

 

Ürün ölçüsü: 105 x x 34 x 68 cm

Kutu ölçüsü: 76 x 20 x 61 cm

Ağırlık: 7,783 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor