Imaginext DC Super Friends Bat-Tech Batcave Oyun Seti GYV24 | Karakterler | Toolstoy
2.799,99 TL 1.949,99 TL
30%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

 

 

 

Aksiyon dolu Gotham City maceralarına hazır olun!

 

Süper Kötüler Gotham City'i altüst ediyor! Çocuklar, Bat-Tech Batcave oyun setiyle Batman'in harekete geçerek şehri kurtarmasına yardımcı olabilir. Etkileyici ses efektlerine sahip ışıklı bir güç odası, çarpışma planlarının yapıldığı bir Batcomputer, hareketli platformlar ve daha birçok özelliği içeren, okul öncesi yaşlardaki çocuklara uygun bu oyun seti, minikleri kötülerle mücadele etmeye çağırıyor.

 

 

Güç düğmesini sola çevirerek platformu indirin ve tuzak kapısını açın.

 

 

 Böylece çocuklar Gotham City'deki Süper Kötüleri tuzak kapısının altındaki hapishane hücresine kapatabilir. (Joker figürü ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

 

 

Çıkarılabilir Batwing ile Batman'i aksiyona hazırlayın.

  

 

 Disk fırlatarak kötüleri korkutup kaçırmak için düğmeye basın.

 

 

 

 

Farklı Dünyalar. Tek Sistem. Uçsuz Bucaksız Hayal Gücü.

 

Imaginext figürleri, araçları ve oyun setleri, okul öncesi çağdaki çocukların aksiyon dolu hikayeleri hayata geçirmelerine yardımcı olmak için harika numaralar ile dönüşümlerle ve birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Çocuklar ister en sevdikleri karakterlerle yepyeni maceralara çıkabilir ister dünyaları birleştirerek özgün hikayeler yaratabilir. Batman dünyası, hayal gücü kadar sınırsız!

 

 

Kötülerle mücadele etmeyi seven çocuklar, Imaginext DC Super Friends Bat-Tech Batcave ile Batman'e, Gotham City'nin Süper Kötüleri'ni yenmesinde yardımcı olabilir.

 

Çocuklar Güç düğmesini döndürdüğünde figürün ışıkları yanar ve havalı ses efektleri çıkarır. Batman güç odasında "güçlenebilir". Ardından çocuklar,  devasa Bat-Signal'ı oyun setinin farklı yerlerine doğru döndürüp Batman'in diskleri fırlatarak veya Batwing ile "uçarak" maceraya atılmasını sağlayabilir. Oyun setinde ayrıca; aşağı doğru açılan gizli bir kapı ve kötüleri zaptetmek için bir hapishane bulunur.

 

Oyun setine; Batman figürü, Batwing, fırlatıcı, 2 disk ve 2 mücadele aksesuarı dahildir.

 

3 x 1,5V AA pil ile çalışır. Piller kutuya dahildir.

 

Ürün ölçüsü: 39,2 x 12,6 x 39,6 cm

 

Ürün ağırlığı: 1,53 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor