Lego City Dondurma Dükkanı 60363 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
1.349,99 TL 1.048,99 TL
22%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

6 yaş ve üzeri için bu LEGO City Dondurma Dükkanı ile çocukların oyunlarına yaz havasını getirin. Dondurma dükkanlarını ve partileri sevenler, dondurma tezgahı, blendırı, buzdolabı ve açık hava oturma alanı olan bu güzel oyuncak hediyeye bayılacak. Ayrıca bir kargo bisikleti ile komik kutup ayısı kostümlü bir satıcı dahil 3 minifigür var.

 

Bu set, kolay anlaşılır, resimli, basılı bir yapım rehberine ve LEGO Builder uygulamasında adım adım talimatlara sahiptir. Bu sezgisel yardımcı uygulamayla çocuklar, modelleri inşa ederken 3 boyutlu olarak görselleştirebilir. Uygulama, ayrıca yapım sürecini takip etmelerine, sanal oyun setlerini keşfetmelerine ve kaydetmelerine olanak tanır.

 

Dünyayı oyunla keşfedin. LEGO City oyun setleri, eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde günlük yaşamı betimleyen yaratıcı oyunlar için özelliklerle dolu binalar, gerçekçi araçlar ve ilham verici karakterlerle sınırsız oyun olanakları sunar.

 

Kargo bisikletine atlayın ve LEGO City Dondurma Dükkanı’na gidin. Görevlinin, mutlu müşterilere nefis dondurmalar ve milkshakeler servis etmesine yardım edin. Bu dondurmacı gerçekten harika! Güzel dondurma tezgahı, blendırı, buzdolabı ve dışarıda arkadaşların ve ailelerin rahatça oturup menüye bakabilecekleri oturma alanı ile doğum günü partileri için mükemmel bir mekan.

Partileri, dondurmacıları ve havalı oyuncakları seven 6 yaş ve üzeri çocuklar için bu Dondurma Dükkanı oyun setiyle LEGO City setlerine daha da fazla eğlence katın

 

• Çocukların oyuncak bir Dondurma Dükkanı ve kargo bisikleti inşa etmek için ihtiyaçları olan her şey, ayrıca eğlenceli aksesuarlar ve kutup ayısı kostümlü satıcı dahil 3 minifigür

 

• Dondurma tezgahı, blendır, buzdolabı ve açık hava oturma alanı gibi yaratıcı oyunlar için çok sayıda detaya sahiptir.

 

Bu LEGO setini, doğum gününde ya da her zaman hediye edebilirsiniz

 

• LEGO Dondurma Dükkanı’nın yüksekliği 17 cm, genişliği 16 cm, derinliği 12 cm’dir

 

• Oyuncak milkshake, cep telefonu, balon, hediye ve 2 dondurma külahı gibi aksesuarlar içerir

 

Parça sayısı: 296

 

Kutu ölçüsü: 28,2 x 26,2 x 5,9 cm

 

Ağırlık: 0,058 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor