Baby Born Magic Girl Bebeği 43cm 835005 | Bebek Setleri | Oyun Setleri | Toolstoy
1.999,90 TL 1.734,99 TL
13%

Stokta Yok
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Baby Born Magic Girl ile tanışın! Bu bebek gerçeğe yakın pek çok harika özelliğiyle isminin hakkını veriyor! Magic Girl gerçekten uykuya dalıyor! Yorgun görünüyorsa, emziğini ağzına takın ve gözlerini kapatmak için bir yöne çevirin, gözlerini açmak için ise diğer tarafa çevirin! Sihir gibi! Minikler bu muhteşem küçük kızla ilgilenmeyi çok sevecek. Magic Girl aynı zamanda su içebiliyor, ağlayabiliyor, yemek yiyebiliyor ve lazımlığı kullanabiliyor! Karnına bastırdığınızda gerçekten tuvaletini yapıyor! Magic Girl süper hareketli uzuvları sayesinde ayakta durabiliyor ve oturabiliyor. Zeki kız, sihirli kız! Zorlu bir oyun gününün sonunda Magic Girl, küvette biraz banyo yapmaktan çok keyif alır. Aynı zamanda küçük çocuğunuzun uyku vakti rutinini düzene sokacak harika bir arkadaş !

Ürün özellikleri : - Uyuyabilen 43 cm Baby Born Magic Doll Bebeği

- 10 gerçekçi fonksiyon : Hareket etme Su içme Yemek yeme Gözyaşıyla ağlama Yıkanma Uyuma Bezini ıslatma Tuvaletini kontrol edebilme Gözlerini sihirli bir şekilde açma ve kapama

- Her bebek, kısa kollu pembe bir tulum ve uyumlu bir şapkayla geliyor.

- 10 aksesuar dahildir: doğum belgesi, bebek ve çocuk için bilezik, biberon, emzik, bebek bezi, tabak, kaşık, lazımlık ve yiyecek.

- Plastik içermeyen ve tamamen geri dönüştürülebilir ambalajla gelir.

- Pil gerektirmez. Yaş:+3

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor