Barbie'nin Limonata Aracı HPL71 | Barbie | Karakterler | Toolstoy
2.499,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Bu limonatacı ikisi bir arada oyun deneyimi sunuyor: Hazırlama bölümünü kullanmak için arabayı açın veya kapatıp sıcak yaz günlerinde gezintiye çıkın. Hatta arabanın yan tarafı açılınca tezgahlı ve sandalyeli bir açık hava yemek masasına dönüşüyor. Kendi yemek işletmesini açmak isteyen Barbie bebek için harika bir araç! Bebek dahil değildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.          

 

Bu Barbie limonatacı oyun setinde, şehirdeki en lezzetli içecekleri yapmak için Barbie bebeğin hayal edebileceği her şeyi sunan ve hikayeye anlatımına yardımcı olan 25'ten fazla parça bulunur. Bebek dahil değildir.  Pembe limonata renk tonundaki bu sevimli araba güneşli günlerde yapılacak gezintiler için özel olarak tasarlandı. Açılır tavan gibi detaylar aracın havasına hava katıyor. 

 

Şoför tarafı, güneşliği ve yemek tezgahıyla aynı zamanda sipariş penceresi ve yemek alanı haline gelebiliyor. Bebekler bir sandalye çekip gölgede limonatalarını yudumlayabilir. Bebekler ayrı satılır.?       

 

Bu ikisi bir arada arabayı açın ve hazırlama alanı ile orada oynanabilecek tüm oyunları keşfedin. Malzemeleri buzdolabında saklayın, ocakta sosisli sandviç pişirin, tezgahta içecekleri hazırlayın ve çok daha fazlasını yapın!     

 

Sipariş tableti, blender, sepet, meyve, içecek bardakları, sosisli sandviç ve spatula gibi renkli aksesuarlarla oyunlarınızı daha eğlenceli hale getirin. Sevimli estetiği ve çok sayıda havalı aksesuarıyla bu Barbie'nin Limonata Aracı, 3 yaş ve üzeri çocuklar için ideal bir hediyedir.

 

Ürün ölçüsü: 26,3 x 43,6 x 18 cm

Kutu ölçüsü: 27 x 46 x 18 cm

Ağırlık: 1,785 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor