Barbie Extra Seyahat Bebekleri Çöl Temalı HPB15 | Barbie | Karakterler | Toolstoy
849,99 TL 749,99 TL
12%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Barbie Extra Fly bebekleri, farklı seyahat destinasyonları için cesur modaları sallayarak şık bir şekilde seyahat ediyor!

 

Her duruşu olan oyuncak bebek, kar, çöl, safari veya plaj kaçamağı için mükemmel bir kıyafetle kendine özgü bir görünüme sahiptir. Büyük boy seyahat çantaları ve pasaportlar gibi seyahat temalı aksesuarlar, çocukları EKSTRA eğlenceyle hikaye anlatıcılığını keşfetmeye teşvik eder!

 

Her biri ayrı satılır ve mevcudiyet durumuna bağlıdır. Barbie bebekleri tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir. Barbie Extra Fly bebekleri, trend belirleyen modaları ve ekstra tarzlarıyla tatile hazır! Her bebek, önemli bir açıklama yapan seyahat temalı aksesuarlar ve stil parçalarıyla birlikte gelir.

 

Barbie bebek, festivale hazır kıyafetiyle çöle gidiyor! Mafsallı bir gövdeye sahip olan bu hareketli oyuncak bebek, eğlenceli bir maceraya hazır. Uzun pembe ve mor saçları, rengarenk yamalı pembe kot püsküllü ceketi, uyumlu gökkuşağı çizgili takımı ve pembe çizmeleriyle kendine güvenen stilini sergiliyor.

 

Her şey EKSTRA detaylarla ilgili! Barbie bebek, kendini ifade etme ve stil verme eğlencesine ilham vermek için pembe çiçekli taç, VIP rozeti, kalp gözlükleri ve kamera bel çantası gibi 15 aksesuarla birlikte gelir. Seyahat parçaları hikaye anlatımına katkıda bulunur. Bu festival müdavimi, saçak detaylı büyük boy bir çanta, kaktüs bagaj etiketi, pasaport, uçak bileti, telefon ve su şişesi ile geliyor.

 

Pek çok eğlenceli stil ve seyahat parçasıyla Barbie Extra Fly bebekler, modayı ve seyahat maceralarını seven çocuklar için harika bir hediye!

 

Kutu içerisinde; Giysileri, ayakkabıları ve çeşitli aksesuarlarıyla 1 Barbie bebek dahildir. Barbie bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

 

Kutu ölçüsü: 24,5 x 32,5 x 7 cm

 

Ağırlık: 0,400 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor