Hot Wheels Oto Yıkama Oyun Seti HTN80 | Hot Wheels | Araçlar | Toolstoy
1.799,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Oto Yıkama Oyun Seti, su fışkırtan yenilikçi tüneliyle renk değişimini ileriye taşıyor!

 

Çocuklar sete dahil olan Hot Wheels renk değiştiren arabayı girişe kadar sürüp kendilerinin çalıştırabileceği asansör ile en üst kata çıkarabilir. Arabayı dönen araba yıkama tüneline sürün, ılık suyla yıkanmasını bekleyin ve süslemelerin anında değişmesini izleyin. Arabayı rampadan aşağı sürüp araba yıkama makinesinden geçirin ve iyice temizleyin. Son olarak arabaya soğuk su dökülen istasyonda arabanın orijinal renklerine dönüşünü seyredin. Eğlenceyi dilediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.

 

Hot Wheels Şehri Oto Yıkama ile renk değişimi eğlencesini doya doya yaşayın! Çocuklar, sete ılık ve buz gibi soğuk suyla temas edince renk değiştiren 1 Hot Wheels renk değiştiren arabayı setteki yenilikçi araba yıkama tüneline sürebilir. Araba tüneldeyken depoyu çok sıcak suyla doldurun ve süslemelerin renk değiştirmesini izleyin. Araba yıkama makinesi ve oyuncak süpürge gibi havalı ayrıntılara sahip bu pistle arabanızı gerçekten yıkatıyormuş gibi hissedin. Renkleri orijinal haline geri döndürmek için arabayı soğuk su deposuna daldırmayı unutmayın. Çocuklar, arabanın belirli bölgelerine su sıçratarak veya yarısını suya batırarak yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarabilir. Pratik su tepsileri, çocuklar etrafı dağıtmadan eğlenebilsin diye suyun dökülmesini engeller ve fazla suyu toplar.

 

Çocukların motor becerilerinin ve el-göz koordinasyonunun gelişmesin destekler. Hayal güçlerini zenginleştirirken arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar ve yapacakları yarışlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

 

Kutu içerisinde; Hot Wheels Oto Yıkama Oyun Seti ve 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels renk değiştiren araba bulunmaktadır.

 

Kutu ölçüsü: 25,5 x 10 x 35,5 cm

 

Ağırlık: 1,199 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor