Lego Polis Arabası ve Spor Araba Takibi 60415 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
769,99 TL 609,99 TL
21%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

6 yaş ve üzeri çocuklar için polis arabası oyun seti ile yüksek hızlı eğlence ve heyecanı ortaya çıkarıyor. Erkek ve kız çocuklar için LEGO City Polis Arabası ve Spor Araba Takibi seti, havalı bir polis arabası ve bir kaçış arabasının yanı sıra rol yapma faaliyetleri ve hikaye anlatımı için polis memuru ve hırsız minifigürleri içerir.

Bu polis oyuncağı yapım seti, kolay anlaşılır, resimli bir yapım rehberine ve LEGO Builder'da adım adım dijital talimatlara sahiptir. Bu nemlendirici yardımcı uygulamayla küçük model severinizi eğlenceli bir maceraya ayırın. Burada çocuklar, modelleri inşa ederken 3 boyutlu olarak görselleştirebilir, uygulama ayrıca üretim sürecini takip etmelerine, sanal oyun setlerini keşfetmelerine ve kaydetmelerine olanak sağlar.

Senin Şehrin, Senin Kuralların! LEGO City kitapları, hayali oyunlar yedi çocuk için mükemmel bir hediyedir. Zengin özelliklerle dolu yapılar, süreç araçları ve ilham verici karakterler, hayatın eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde anlatılan hikayeler ve senaryolar aracılığıyla insanların içinde yaşadıkları dünyayı keşfetmelerini sağlar.

Hapishaneden kaçanlar var! Havalı polis arabasının kokpitine oturun ve LEGO City'nin en çok aranan hırsızlarından birinin peşinde düşünün. Bu makinenin büyük bir arka spoyleri, havalı jantları ve ekstra hız ve yol tutuşu sağlayan düşük profilli şık lastikleri var. Virajlardan lastikleri yakarak bölgeye ve hızlı spor arabasıyla kaçan hırsızı geçmek için havalı driftler yapın! LEGO City'de muhteşem aksiyon sizi bekliyor!

6 yaş ve üzeri için LEGO® City Polis Arabası ve Spor Araba Takibi oyun seti ile hırsız kovalamaca sizi bekliyor. Çocukların bir polis arabası ve spor kaçış arabası yapmak için görünümleri olan her şey, ayrıca eğlenceli rol yapma faaliyetleri için polis memuru ve hırsız minifigürleri.

Polis memuru ve hırsız minifigürlerini araçlara oturtun ve yaratıcı oyun ve hikaye anlatımı dünyasını ortaya çıkarın. Çocuklar, eğlenceli bir LEGO City Polisi video oyunu için bir yetişkinden izin alarak talimat talimatlarındaki veya kutudaki kare kodu tarayabilir.

6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocukları bu LEGO City Polis arabası oyun setini yenilendiğinde ya da başka herhangi bir zamanda hediye edin. Çocuklar, bu seti LEGO City serisinden diğer setlerle (ayrıca satılır) birlikte sevdiklerinde daha fazla eğlence ve macerayı ortaya çıkarır.

213 parçalı yapım setindeki polis arabası modelinin 4 cm, uzunluğu 14 cm, genişliği 5 cm'dir.

 

Parça sayısı: 213

Kutu ölçüsü: 26,2 x 19,1 x 6,1 cm

Ağırlık: 0,373 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor